При сучасному проектуванні приміщень все частіше використовується сміливе дизайнерське рішення – розсувні перегородки. Вони чудово підходять у випадку великого простору та можуть бути виготовлені із застосуванням різних матеріалів: скла, пластику та алюмінію. Перевага розсувних перегородок https://www.sklo.ua/peregorodky/alyuminievi/rozsuvni/ у тому, що їх можна робити нестандартного розміру та комбінувати із розсувними дверями для ефективного зонування простору.

Особливо це корисно у випадку, коли є потреба в одному приміщенні розмістити, до прикладу, кабінет, кухню та спальню. Або ж візуально обіграти вузьке й довге приміщення. Розсувні перегородки ефективні і при зонуванні малогабаритних квартир. Оскільки таке перепланування не вимагає спеціальних погоджень, не змінює корисну площу та не несе потенційної небезпеки через руйнування тримальних конструкцій.

Переваги розсувних перегородок

  • Економлять простір та ефективно розподіляють робочі зони.
  • Можуть складатися та ставати схожими зовні на звичайні стіни приміщення.
  • Легко монтуються та легко експлуатуються.
  • Виглядають стильно й естетично.
  • Забезпечують шумоізоляцію.
  • Це широке поле для застосування дизайнерських фантазій.
  • Вписуються у будь-який інтер’єр.

Типи розсувних перегородок

  • Безпорогові перегородки не мають нижніх рейок та функціонують завдяки верхньому підвісу. Ця конструкція досить міцна та не передбачає пошкодження підлоги заради встановлення рейок.
  • Рейкові перегородки, як і шафи-купе, мають одну або дві нижні рейки. До них і кріпиться сама перегородка. Дві рейки використовуються у випадку, коли є потреба у звукоізоляції. 

Вибір моделі залежить від задач, які вона має виконувати.

Матеріали розсувних перегородок

Скляні прозорі перегородки додають простору й надзвичайної легкості у приміщенні та зберігають панорамний огляд. Гарно виглядають і в офісі, і у житловій кімнаті.

Алюмінієві перегородки відрізняються надзвичайною міцністю та довготривалістю при експлуатації. Вони забезпечують відмінну звукоізоляцію та легкі у монтажі. Перевагою є і мала вага таких конструкцій. А значить – і мінімальне навантаження на стіни та стелю.

Дерев’яні перегородки додають інтер’єру вишуканості та презентабельності. Відрізняються вищою ціною.

Пластикові перегородки вирізняє демократична ціна та високий рівень герметичності. Вони практичні та невибагливі в експлуатації. Органічно виглядають, коли потрібно розділити, до прикладу, кухню та вітальню.