Якщо Ви придбали тканинні ролети, то, напевно, задаєтесь питанням як чистити їх. У цій статті ми постараємося докладно розповісти і навчити Вас правильної експлуатації ролет, щоб уникнути помилок і неприємних ситуацій.
В першу чергу хочемо відзначити - тканини, які використовуються для виготовлення рулонних штор, призначені для опалювальних приміщень з температурним режимом від + 16С до + 24С і помірної вологості до 65%. Тканини антистатичні і мають пиловідштовхуючими властивостями (завдяки акриловому покриттю). Ми рекомендуємо кілька
способів їх очищення.
Сухі способи очищення рольштор
- Можна зняти пил пилососом з м'якою щіткою на малих обертах, щоб тканина не піддалася сильному всмоктуванню.
- Допускається очищення місця забруднення канцелярською гумкою (обов'язково білою!).
- Тканинні ролети не призначені для миття (крім тих, які мають більшу функціональність).
- Якщо так сталося, що тканина має сильне забруднення або тривалий термін у використанні, то не намагайтеся її прати або мити. Після таких дій тканину повністю втратить свій зовнішній вигляд. У таких випадках ми рекомендуємо замінити тканину, при цьому сама конструкція залишиться незмінною.
Способи вологого очищення тканинних ролет
Зверніть увагу! Для тканинних ролет в приміщеннях, де вологість становить більше норми і є велика ймовірність забруднення, а також в промислових будівлях, кухнях - рекомендуємо використовувати миючі багатофункціональні тканини (Веросейф, Скрін, Блекаут на гумовій основі, тришарові тканини). Вони спеціально розроблені для таких умов.
- Акуратно протерти м'якою губкою з легким миючим засобом без абразивних частинок, які можуть подряпати тканину, або зняти з тканини захисний акриловий шар.
- Змити засіб чистою водою за допомогою м'якої губки.
- Ролети можна замочувати, а також прати в машинці.
- Не можна терти, заминати тканину або викручувати.
- Не допускається використання розчинника.
- Тканину необхідно сушити в опущеному вигляді.
Як правильно користуватися рулонними шторами
- Рулонні штори призначені для експлуатації виключно всередині приміщень.
- Піднімати і опускати виріб потрібно плавно і без різких ривків. Не можна тягнути полотно ролети за нижню утяжелітельную планку. Крім тих випадків, коли вона оснащена пружинним механізмом.
- При відкриванні вікна стежте, щоб механізм не стикався з укосом або з сусідньої ролетами.
- Будь-які ремонтні роботи проводите тільки зі скрученої ролетами в вал.
- Після мийки вікон дочекайтеся їх висихання і тільки після цього опускайте ролет.