Вибираємо квартиру в Тернополі

Купівля нерухомості в Україні — відповідальний крок навіть для впевнених людей. Труднощі полягають в індивідуальних перевагах покупців в плані комфорту житла. Однакові параметри сприймаються по-різному. Тому немає універсальних рекомендацій в даному питанні. Але існують стандартні правила що дозволяють зменшити кількість злочинів, скоєних помилок. Це допоможе зробити вибір на користь кращого варіанту.

Як вибрати район постійного проживання?

Вибирати мікрорайон розміщення будинку потрібно уважно. Ґрунтуватися краще на потребах майбутніх мешканців. Важливо враховувати, що локація впливає на вартість нерухомості. Дорожче об'єкти в центрі Тернополя. Заощадити можна вибираючи житлоплощу на околиці населеного пункту. Ціноутворення залежить від транспортної доступності, ситуації з екологією і розвитку інфраструктури.

Сімейним парам важлива екологічна безпека району. Вони вибирають житло поруч з річкою або парком. Кар'єристи вибирають квартири в центральних частинах. Там зосереджені ділові центри та інші важливі об'єкти. Економні громадяни селяться на околиці. Це розумне рішення з огляду на те, що нові мікрорайони швидко освоюються. Хоча спочатку доведеться змиритися з певними проблемами. Це обумовлено відсутністю магазинів і зупинок популярних маршрутів транспорту.

Технічні вимоги для проживання

При огляді житла не варто соромитися. Важливо уточнювати у продавця, питання що цікавлять. Не завадить зустрітися з людьми, які проживають по сусідству. Це допоможе скласти картину про контингент, котрий проживає в будинку. З цими людьми доведеться часто перетинатися на сходовій клітці.

Увагу варто приділити таким моментам:

 • Напору води. Це актуальна проблема верхніх поверхів багатоповерхових будинків. Потрібно переконатися, що у ванній і на кухні вода з крана тече нормально.
 • Стану системи подачі та відведення води. Наявність іржавих труб — перша ознака ремонту. Інакше все може закінчитися потопом.
 • Грибку і цвілі в місцях з підвищеною вологістю. Зазвичай проблема виявляється в санвузлі. Потрібно переконатися, що під ванною і в інших місцях з поганим доступом немає високої вологості.
 • Роботі системи опалення. Перевірити температуру радіаторів можна тільки взимку. Влітку доведеться вірити власнику нерухомості на слово. З'ясувати деяку інформацію можна у сусідів.
 • Загальному стану приміщень. Потрібно переконатися, що підлога, стіни та стеля рівні. Облізлі шпалери або тріщини на кахлі свідчать про халатне ставлення до житла продавця. Крівля будинку має бути з металочерепиці https://zavodkm.com.ua/ або інших якісних матеріалів.
 • Віконним системам. Краще, коли в отворах встановлені металопластикові вікна. Старі конструкції з дерева краще відразу замінити.
 • Стану лоджії. Краще, коли вона засклена та утеплена. Це допоможе заощадити на комунальних послугах.
 • Надійності електричної проводки. Провідники повинні витримувати навантаження споживачів що постійно зростає.
 • Наявності незареєстрованих перепланувань. Для цього потрібно звірити техпаспорт на квартиру з реальним станом приміщень.

Огляд квадратних метрів

Покупець відібравши кілька варіантів повинен особисто вивчити їх стан. Головне роз'їжджаючи по різних районах Тернополя забезпечити собі безпеку. Фахівці рекомендують дотримуватися простих правил:

 • Чи не розповідати про власні доходи. Надмірні хвастощі можуть викликати інтерес у зловмисників. Останні докладуть усіх зусиль, щоб залишити покупця без грошей і житла.
 • Брати на огляд з собою товариша. Так простіше відбити бажання аферистів обдурити довірливого покупця. Також не зацікавлена в угоді людина підійде до огляду квартири під іншим кутом зору.
 • Залишати контактну інформацію та адресу родичам перш, ніж відправлятися на зустріч з незнайомою людиною.
 • Не брати з собою грошей більше, ніж потрібно для завдатку. Ще краще домовитися про заставу після огляду квартири.

Нехитрі дії дозволяють запобігти виникненню небезпечних ситуацій. Сьогодні на українському ринку нерухомості процвітає шахрайство. Тому угоди вимагають граничної обережності.

Як висновок

Придбання нерухомості в Тернополі — це відповідальний процес. Щоб довести угоду до логічного кінця, потрібно пройти ряд етапів:

 • визначитися з бюджетом на покупку;
 • підібрати оптимальний мікрорайон;
 • перевірити характеристики нерухомості;
 • вивчити документацію;
 • перереєструвати житло на нового власника.

Експерти ринку рекомендують завжди торгуватися. Зазвичай продавці закладають відсоток для знижки. Розраховувати на дисконт можна виявивши незначні недоліки.

0
репостів
0
репостів