Понеділок, 25 червня 2012 15:00

Як мінімізувати сімейні незгоди

Треба сказати, що приводів позлитися один на одного у будь-яких чоловіка та дружини все ж вистачає. Інакше й бути не може. Це близькі, залежні один від одного люди, які просто не можуть завжди поступати тільки на догоду своїй половині. Як би там не складалося буття, але навіть коли подружжя живе разом вже не один десяток років, вони все-таки залишаються людьми різними. Те, чого в даний момент хоче чоловік, зовсім не обов'язково потрібно дружині. І навпаки. Це нормально і говорить про те, що уникнути конфліктів у сімейному житті не можна. Ну, або майже не можна. Хоч зрідка, але вони будуть виникати.

Як правильно поводитися, щоб незначну сварку з чоловіком не перетворити на затяжну війну?

1. Як би не хотілося поцапатися з чоловіком, якщо поруч є сторонні - близькі, друзі, родичі - починати доводити свою правоту в їх присутності не слід. Хтось обов'язково візьме в конфлікті тучи іншу сторону. Це тільки піділлє масла у вогонь і посилить агресію. Тому краще буде взяти себе в руки і  відкласти з'ясування стосунків до більш прийнятного часу. А там дивись, і вийде можливість спокійно пережити причину конфлікту, поглянувши на неї під іншим кутом;

2. Якщо без сварок з чоловіком не обійтися, не принижуйте його під час скандалу і не ображайте. Адже ви ж не хочемо, щоб він коли-небудь пішов? А чоловіче самолюбство дуже вразливе! Якщо ви почнемо демонструвати, що він ніщо, то він почне шукати ту, яка його оцінить. І знайде! А потім змінеться. Тому що там  йому пісні співають, а тут -недооцінюють;

3. Щоб уникнути сварок з чоловіком  через дрібниці, треба намагатися  вчасно обговорювати з ним всі делікатні  питання і не боятися викладати те, що у вас на душі. Він же чоловік, половинка, значить, повинен бути в курсі стану дружини! Але, перш, ніж приступати до відвертої  розмови, корисно буде спочатку продумати, що і як краще сказати. І лише після цього перейти на щиру бесіду;

4. Перш, ніж звинувачувати в чомусь чоловіка, потрібно тверезо розсудити - а чи дійсно він так винен? Може бути, що його вчинок цілком можна спокійно пережити і забути? А ви просто себе накрутили і тепер горите бажанням виплеснути на нього лють ... Треба б почекати пару годин. Цілком  ймовірно, що пізніше ви зрозумієте - причин для сварки просто немає;

5. Якщо ініціатором скандалу є чоловік, спробуйте розібратися, що з ним відбувається. Поговоріть з ним  від душі і постарайтеся вияснити, що ж так турбує його. Дуже може бути, що він тільки того й чекає. Не знайдете  в собі мужності поговорити – він сам знайде, перед ким розговоритися. І вийде так, що спочатку комусь душу відкрив, а потім  в один прекрасний день - до неї пішов. А ви залишитесь  вухами плескати.

6. Коли чоловік запальний і чіпляється за всякі дрібниці, постежте за ним і з'ясуйте, що найбільше благовірного дратує. Якщо це щось конкретне, постарайтеся прибрати його. Якщо ж чоловіка дратує все, можливо, буде краще, щоб він або ви на певний час кудись пішли. Відпочиньте  від сім'ї і поживіть у батьків. Трапляється, що подружжю корисно деякий час пожити нарізно.

А взагалі, для того, щоб сварками з чоловіком  якомога рідше отруювати своє існування, бажано спочатку облаштувати побут в сім'ї та спілкуватися  зі своєю половинкою таким чином, щоб будь-який прикрий промах один одного можна було спокійно пережити. Для цього можна зробити традицією якесь спільне  заняття спортом: ранкову пробіжку, плавання, гру в теніс ... Це надзвичайно зближує. І дуже корисно для обох, до того ж.

В цілому, бути  чине  бути частим сваркам, багато в чому залежить від жінки. Цінуйте себе і не дозволяймо чоловікові підвищувати голос з приводу і без приводу. Але і його не намагайтеся  розтоптати. Частіше хваліть чоловіка, але хваліть за справу. Постарайтеся бути йому другом, демонструючи при цьому, що достоїнства благовірного оцінюються, як належить. А недоліки приймаються поблажливо. Заохочуйте  його спроби  розвиватися, виключивши з обігу глузливий тон.

Радьтеся, просіть допомогти, стверджуючи, що у  нього  вийде краще, ніж у вас. Станьте лагідною, турботливою і не дозволяйте собі грубити, навіть якщо грубить він. Адже  чоловіки більш раниміші. Коли їх  щось коле, вони  стають  агресивними. Одним словом, станьте терплячішими. Адже ви ж не хочете, щоб він одного разу пішов?

Підтримайте чоловіка, допоможіть  йому вирішити якусь проблему, спробуйте  зрозуміти, що в нього на душі. А якщо сталася сварка, навчіться після неї миритися.

Як після скандалу миритися з чоловіком?

Перш, ніж намагатися налагодити стосунки, потрібно вичекати час, щоб охолонути самій і дати заспокоїтися йому. Потрібно усвідомити, що сталося, і вже потім підходити до чоловіка з білим прапором. Інакше знову почнуться закиди, і замість спокою - зав'яжеться новий бій. Не варто боятися  брати ініціативу по перемир'ю в свої руки. Навіть якщо ви і не винні в сварці, треба підійти до чоловіка і запропонувати спокійно обговорити конфліктну ситуацію. А в тому випадку, якщо ви неправі, тим більше, слід першою зробила крок до капітуляції.

Якщо чоловік не йде вам назустріч і не бажає вступати в діалог, не тисніть на нього. Мабуть, він ще не охолов. Занадто довго дується? Ну, так не наполягайте на розмові. Напишіть йому лист, виклавши в ньому всі свої міркування з приводу скандалу. Це хороший метод миритися. І ви зможете  зв'язно подати думки, і чоловік зуміє вникнути в них і добре обміркувати. Ну, а якщо він все ж заговорив нарешті, щоб зняти напругу, що виникла зазвичай на початку бесіди, використовуйте не тільки слова, а й ніжні дотики, ласкаві погладжування, легкі поцілунки.

Коли ж цей бука ні як не здає позиції і продовжує мовчати вже котрий день, доведеться постаратися і приготувати йому який-небудь сюрприз. Тільки не треба зустрічати коханого з роботи напівоголеною або в сексуальній білизні metelyk. Чоловіки не дуже-то люблять, коли дружини намагаються привернуты  до себе за допомогою сексу. Це дещо образливо, тому що це є натякає на те, що тваринний інстинкт у сильної статі переважає над усім іншим. Тай, як не крути, вульгарно. Мовляв, ось тобі моє тіло взамін за добре ставлення. Тому навіть якщо чоловік і втратить голову, захопившись бажанням, після сексу він знову відчує подразнення. І доведеться благовірного знову обходити і заспокоювати.

Непоганим сюрпризом може стати вишукана вечеря. Можна приготувати її в дома, а можна і запросити чоловіка в хороший ресторан. А там уже, під ніжну музику тихо сказати йому: «Я так тебе люблю!». Навряд чи чоловік в подібній атмосфері не відтане. Потанцюйте разом, подивіться один одному в очі, візьміться за руки і помовчіть. Після вечері підіть додому і віддайтеся шаленим пестощам. І забудьте про те, що трапилося пару днів тому. Адже незважаючи ні на що, ви до сих пір поруч. Значить, любов ще жива. Треба берегти її, а не знищувати планомірно, лаючись через немиті тарілки чи повноту сміттєвого відра.

Останнє редагування Четвер, 31 жовтня 2019 22:09
Петро

м. Шепетівка вул. Островського,9 кв.62

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Детальніше в цій категорії: « Лікуємся ялинкою Вода, яку ми п’ємо »

Коментарі (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Якась однобока стаття. Думаю жінки можуть на неї образитись

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Автор статті чоловік, а тому, жінки мають врахувати цю обставину і попробувати розкрити можливості мінімізації сімейних незгод представницею жіноцтва.

петро
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода