Фрагмент игры 19 июня 1995 г. Нива Винница - Темп Шепетовка 1 - 0. 33-й тур. ЦС Локомотив. 8000 зр.

Від admin у Відео Шепетівки 93 переглядів 15 січ., 2021 Тривалість відео 00:02:44
Небольшой фрагмент одной из исторических и определяющих дальнейшую историю команды игр "Нивы". 19 июня 1995 года. 33-й тур в высшей лиге сезона 94-95. Для сохранения прописки в высшем дивизионе Ниве необходима была только победа над прямым конкурентом из Шепетовки. Винницкая команда в тяжелой и непростой игре проявила сильный характер, волю к победе и веру в успех. На предпоследней минуте игры капитан Нивы Леонид Гайдаржи забил победный гол. Этот исторический гол помог команде удержаться в элите на следующий сезон. Без этого гола Нива не вышла бы в финал Кубка в 1996 году и осенью того же года не играла бы в Еврокубках. Этот памятный гол прочертил историю Нивы именно такой, какой мы ее знаем сегодня.
Также можно посмотреть послематчевое интервью Леонида Васильевича.

Інші відео

00:15:21
Последние зимние дни в городе Шепетовка
00:00:35
Дійсно, прикладено надто багато зусиль для облаштування льодового майданчика, та в результаті лід ще не зовсім "..
Дійсно, прикладено надто багато зусиль для облаштування льодового майданчика, та в результаті лід ще не зовсім придатний для гри в хокей, але для прогулянкового катання найкращий. Нам приємно, що наша праця не була даремною, приходять діти разом з батьками. Каток - це хороше місце для проведення активного дозвілля.
Ще
00:00:46
Неперекір негоді і скептикам шепетівські хокеїсти зробили льодовий майданчик. Лід не ідеальний, але це найкраще із"..
Неперекір негоді і скептикам шепетівські хокеїсти зробили льодовий майданчик. Лід не ідеальний, але це найкраще із всього того що ми маємо сьогодні. Запрошуємо відвідувачів, любителів ковзанки і звертаємось із проханням, не засмічувати лід, і стежити щоб інші цього не робили. Не будьте байдужими, зробимо своє дозвілля цікавим.
Ще
Неможливо завантажити підказку.

Авторизація