![Вибухотехніки з Хмельниччини отримали від волонтерів протимінне взуття](/media/k2/items/cache/8685351f40cab52035726bde1223d5a6_Generic.jpg?t=20231106_185419)
Вибухотехніки з Хмельниччини отримали від волонтерів протимінне взуття
У Хмельницькому поліцейські вибухотехніки отримали від волонтерів протимінне взуття. Завдання такого взуття — вберегти ноги наших захисників, якщо вони випадково наступили на міну.
![До Шепетівської державної податкової інспекції завітали студенти](/media/k2/items/cache/b3c4d881199ca76716925c3be7ac7af2_Generic.jpg?t=20231106_145022)
До Шепетівської державної податкової інспекції завітали студенти
Сьогодні до Шепетівської державної податкової інспекції завітали студенти Шепетівського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету. Зустрічали гостей начальник Шепетівської державної податкової інспекції Валентина Ординська та фахівці інспекції.
![У Шепетівці відкрилася виставка «Биківня 1937-1938: польська лінія»](/media/k2/items/cache/022d0735bae9f2f655b30f0833e75ce4_Generic.jpg)
У Шепетівці відкрилася виставка «Биківня 1937-1938: польська лінія»
У Музеї пропаганди відкрилася виставка «Биківня 1937-1938: польська лінія», розроблена спільно Національним історико-меморіальним заповідником «Биківнянські могили» та Польським інститутом у Києві. Про це повідомили на сторінці музею.
![На Шепетівщині оголосили торги з продажу будівлі автостанції](/media/k2/items/cache/e245e7c7ba33d750f6b5d2818ab0ec32_Generic.jpg)
На Шепетівщині оголосили торги з продажу будівлі автостанції
Плужненська сільська рада, що на Шепетівщині, оголосила торги з продажу будівлі автостанції. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.
![У Славутській громаді тривають роботи із ліквідації наслідків ворожої атаки](/media/k2/items/cache/113fee9e8cbb3ee2526c5fc1c25579d6_Generic.jpg)
У Славутській громаді тривають роботи із ліквідації наслідків ворожої атаки
Тривають роботи із ліквідації наслідків ворожої атаки рф в освітніх закладах Славутської громади на Шепетівщині. Детальніше про роботи розповіли у пресслужбі Виконавчого комітету Славутської міської ради.
![Грошовий обіг на Шепетівщині в добу Революції 1917 - 1920 рр..](/media/k2/items/cache/ea2fc71c25c6bf82cf49e342c34506f1_Generic.jpg)
Грошовий обіг на Шепетівщині в добу Революції 1917 - 1920 рр..
Люди ставляться до грошей по різному . Хтось їх надміру любить, інші сприймають, як необхідне зло, якого постійно не вистачає… На початку ХХ ст. на теренах Шепетівщини перебували в обігу різні грошові знаки, які випускались такими державними утвореннями: російська імперія, УНР, Тимчасовий уряд, СРСР, а також умовні асигнації різних міст, громад, або взагалі, організацій анархістів, чи повстанських отаманів.