Понеділок, 22 лютого 2021 17:06

Раніше судимий житель Шепетівського району повторно визнаний винуватим

Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким раніше судимого жителя Шепетівського району визнано винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною третьою статті 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, поєднане із проникненням у житло), частиною другою статті 389 (ухилення засудженого від відбування покарання у виді громадських робіт) Кримінального кодексу України та на підставі ч.1 ст. 70, пп. «б» п. 1 ч. 1 ст. 72 КК України за сукупністю злочинів, шляхом переведення покарання у виді обмеження волі у покарання у виді позбавлення волі, поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначено 3  роки позбавлення волі.

На підставі ч. 1 ст. 71 КК України за сукупністю вироків, шляхом часткового приєднання до покарання за цим вироком невідбутої частини покарання за вироком Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області від 24 червня 2020 року, остаточно призначено 3 роки 3 дні позбавлення волі.

Запобіжний захід обвинуваченому до набрання вироком законної залишити попередній - домашній арешт з забороною залишати житло за місцем свого проживання в період часу з 22 год. до 06 год., обов’язками прибувати до суду за першим викликом, повідомляти суд про зміну місця проживання.  

Присуджено до стягнення з обвинуваченого на користь держави 490 грн 35 коп витрат за проведення експертизи.

Згідно з вироком суду, 10.11.2020 обвинувачений через незачинені двері проник до будинку в м. Шепетівка, звідки з корисливих мотивів, шляхом вільного доступу, умисно, таємно, повторно викрав електричний шуруповерт, дві акумуляторні батареї та зарядний пристрій, а всього майна потерпілого на суму 1160 грн, після чого вийшов з будинку, заподіявши потерпілому майнової шкоди. Того ж дня обвинувачений продав викрадене майно, а виручені кошти витратив на власний розсуд.

Крім того, обвинувачений засуджений вироком Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області від 24.06.2020 року, який набрав законної сили 27.07.2020 року, за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 185 КК України до покарання у виді 80 годин громадських робіт.

Будучи належним чином ознайомленим з порядком та умовами відбування покарання, попередженим про кримінальну відповідальність за ч.2 ст. 389 КК України, за період часу з 01.09.2020 року по 06.10.2020 року відпрацював 4 години, з 07.10.2020 року по 22.10.2020 року – 24 години громадських робіт, а з 23.10.2020 року по 29.12.2020 року умисно без поважних причин на відпрацювання не з’являвся та допустив порушення вимог ч. 3 ст. 40 КВК України, чим умисно ухилився від відбування покарання у виді громадських робіт.   

В судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні інкримінованих правопорушень визнав, щиро розкаявся.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За повідомленням пресслужби суду

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода