Розділ Суспільство

Привіз зі Славути наркотики та добровільно видав шепетівським копам

Автор 07 листопада 2020, 17:06

Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким затверджено угоду про визнання винуватості у кримінальному провадженні, укладену між прокурором та підозрюваним за участі захисника. Жителя м. Славута визнано винуватим у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 309 (незаконне придбання, зберігання, перевезення наркотичних засобів без мети збуту) Кримінального кодексу України і призначено покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Присуджено до стягнення на користь держави витрати за проведення експертизи в сумі 942,06 грн.

Згідно з вироком суду, у січні 2020 року обвинувачений, в м. Славуті знайшов паперовий згорток, в якому була подрібнена кристалічна речовина білого кольору, зрозумівши, що це наркотичний засіб – метадон, забрав для себе, таким чином, присвоїв знайдене та зберігав без мети збуту з метою вживання.

У подальшому, 18 березня 2020 року обвинувачений перевіз вказаний наркотичний засіб на невстановленому досудовим розслідуванням автомобілі таксі з м. Славути до м. Шепетівки. В цей же день, перебуваючи в м. Шепетівка, виконуючи законні вимоги працівників сектору карного розшуку Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області щодо видачі наркотичних засобів чи інших речей, обіг яких обмежений або заборонений, повідомив, що незаконно зберігає наркотичний засіб, та добровільно видав паперовий згорток із вмістом подрібненої кристалічної речовини, масою 0,0476408 г, яка згідно висновку експерта  містить у своєму складі наркотичний засіб метадон, обіг якого обмежено.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

     За повідомленням прес-служби суду

0
репостів
0
репостів