Понеділок, 26 жовтня 2020 20:00

Михайло Полодюк програв змагання за посаду мера, а у міську раду може пройти аж 9 партій

Минуло вже рівно 24 години із моменту закриття виборчих дільниць на Шепетівщині, але досі немає жодної офіційної інформації щодо результатів голосування. Тому, базуючись на результатах паралельного підрахунку голосів штабами кандидатів та політичних партій, ми можемо назвати попередні результати місцевих виборів цього року.

Перш за все, варто пояснити чому так довго немає інформації від виборчої комісії. Справа в тому, що на цих виборах ЦВК впровадила нове програмне забезпечення, яке через відкриті списки передбачає введення більшого масиву данних, ніж попередні роки. А так як всі територіальні виборчі комісії почали вводити їх одночасно, сервери не витримували навантаження.

Це спільна проблема для всієї України, над вирішенням якої сьогодні цілий день працювали програмісти ЦВК. Вже ніби потужності збільшили і завтра справа має піти швидше. Тож, члени виборчих комісії пішли по домівках, відсипатись після важкої виборчої ночі.

Вже точно можна ствержувати, що нинішній міський голова Михайло Полодюк не втримав своєї посади. Перемогу здобув Бузиль Віталій Володимирович – самовисуванець, хоч і є членом політичної партії «Європейська Солідарність». Друге місце посіла Павлишина Світлана Андріївна висунута Хмельницькою обласною організацією політичної партії «За конкретні справи». Третє місце у Дзяворука Петра Францевича. За четверте місце змагається чинний міський голова Полодюк Михайло Іванович та Синюта Володимир Володимирович, у них розрив на грані похибки. У хвості перегонів лишились Бондарєв Максим Васильович,  Штен Алім Петрович, Федоров Валерій Борисович, Сікора Микола Миколайович, Завістовська Наталія Вікторівна та Вінницька Тетяна Олександрівна.

До Шепетівської міської ради за попереднім підрахунком голосів, проходять наступні партії:

  1. партія «Європейська солідарність» - 18,4%
  2. партія «За конкретні справи» - 14,8%
  3. партія «Слуга народу» - 12,5%
  4. партія «За майбутнє» - 12,1%
  5. партія ВО «Батьківщина» - 8,8%
  6. партія «Опозиційна платформа – За життя» - 8,7%
  7. партія ВО «Свобода» - 6,3%
  8. партія «Сила і честь» - 5,2%
  9. партія «Наш край» - 5,2%

Ми будемо надалі слідкувати за оновленнями ЦВК і, коли з'являться повні офіційні дані, напишемо окремо новину.

Останнє редагування Понеділок, 26 жовтня 2020 20:31
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ще гомін виборів не вщух,ще чорнило на протоколах не висохло, а колишня керівна частина електоральної маси улесливо посунули показувати свою лояльність і відданість новому керівництву, навіть і ті. хто ще вчора ганьбив його...Людська натура,...

Ще гомін виборів не вщух,ще чорнило на протоколах не висохло, а колишня керівна частина електоральної маси улесливо посунули показувати свою лояльність і відданість новому керівництву, навіть і ті. хто ще вчора ганьбив його...Людська натура, що поробиш. Шкода, якщо він їх приблизить до себе...

Детальніше
Novaya
This comment was minimized by the moderator on the site

і в чому це проявляється?

admin
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода