Середа, 08 січня 2020 16:14

У Шепетівці зменшили тарифи на тепло

Таке рішення було прийнято на спільній нараді під головуванням міського голови Михайла Полодюка. Під час обговорення були присутні перший заступник міського голови Володимир Вихівський, директор Шепетівського підприємства теплових мереж Володимир Кушнір, директор Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Віталій Биков, начальник управління економічного розвитку Олександр Гринь.

Після обговорення досягнуто домовленостей, що протягом опалювального сезону Шепетівське підприємство теплових мереж, у разі наявності економії, буде здійснювати перерахунок вартості теплової енергії в сторону зменшення.

Слід зазначити, що зменшення вартості оплати комунальних послуг з теплопостачання шепетівчани відчують у платіжках вже за грудень 2019 року. Зменшення вартості послуг складе 17%, а це у грошовому еквіваленті становитиме для однокімнатної квартири близько 250 гривень, двокімнатної — 343 гривні, трикімнатної — 450 гривень.

Вартість комунальних послуг є важливою темою для шепетівчан, тому вона постійно знаходиться на особистому контролі міського голови.

Прес-служба Шепетівської міської ради

NinaR

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением