Четвер, 31 жовтня 2019 12:33

Прокуратура подала до суду на комунальне підприємство Шепетівки

Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог законодавства при проведенні публічних закупівель паливно-мастильних матеріалів на суму понад 1 млн грн.

Встановлено, що у січні цього року тендерним комітетом комунального підприємства Шепетівської міської ради розглянуто пропозиції постачальників та визначено переможця відкритих торгів, з яким укладено договір про закупівлю за бюджетні кошти 45 тис. літрів дизельного палива.

Після проведення відкритих торгів, всупереч нормам Закону України «Про публічні закупівлі» та положень укладеного договору, без будь-яких належних на те підстав, в порушення правил добросовісної конкуренції серед учасників, між замовником та постачальником укладено додаткові угоди, якими поступово загальні обсяги пального, що планується закупити, зменшено більше ніж на 7 тис. літрів.

При цьому ціна договору лишилась сталою.Водночас, ринкові ціни на паливо з часу проведення закупівлі та до моменту внесення змін до договору тільки зменшувались.

Тому, як повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання зазначених додаткових угод до договору про закупівлю товарів недійсними.

Позов прокурора перебуває на розгляді в господарському суді Хмельницької області. 

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Останнє редагування Четвер, 31 жовтня 2019 13:03
NinaR

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода