Четвер, 18 липня 2019 00:47

Звернення народного депутата України!

Звернення народного депутата України! На правах реклами

Я, Роман Мацола, йду у Верховну Раду, щоб захищати інтереси мешканців Полонного та Полонського району, Славути та Славутського району, Шепетівки та Шепетівського району.

За попередні 5 років у Верховній Раді я підготував 220 законопроектів. 32 з них вже стали законами. Я провів з вами понад 2 тисячі зустрічей. Та з різних джерел додатково залучив для округу більш ніж 250 мільйонів гривень.

За каденцію надіслав сотні листів, звернень та запитів до влади з вимогами першочергово виділити додаткове фінансування на ремонт розбитих доріг, відновлення лікарень, шкіл, садочків, клубів, будівництво амбулаторій, модульних котелень, створення діагностичного центру.  Більшість з них - виконані! (звіт про роботу: http://matsola.org.ua/zvit-za-kadentsiyu/)

Я допомагав, допомагаю і буду допомагати громадам знаходити фінансування, з усіх можливих джерел, на відновлення інфраструктури округу.

Народний депутат – це очі та руки своїх виборців у Києві і він повинен щоденно сумлінно працювати. Працювати у Верховній Раді й в комітеті, працювати та вирішувати разом з місцевою владою та усіма мешканцями проблеми округу. 
Я обіцяю продовжувати так працювати!

Шановні виборці!

Прошу вас - не будьте байдужі до свого майбутнього.

Прийдіть 21 липня на виборчі дільниці та візьміть з собою своїх рідних, друзів.

Віддайте свій голос не за рожеві мрії, а «ЗА» реальну роботу!

Останнє редагування Четвер, 18 липня 2019 00:55
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Авторизація

Погода

Погода