Понеділок, 18 лютого 2019 15:49

Шепетівчанин незаконно виловив риби на 26 520 грн, а заплатить всього 1700 гривень штрафу

1700 гривень штрафу повинен сплатити житель Шепетівки, котрого Ізяславський районний суд визнав винним за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним промислом, що заподіяло істотну шкоду). Крім того, у власність держави суд конфіскував увесь незаконний улов і рибальське спорядження.  

На рибалку на р. Горинь в Ізяславський район чоловік вирушив ввечері 10 травня 2018 року, серед іншого взявши з собою 10 рибальських сіток, кожна з яких 40 м завдовжки та 1,5 м у висоту. У заборонений час, в забороненому місці незаконними знаряддями він зловив близько 400 штук риби різних порід, завдавши рибному господарству 26520 грн. шкоди.

«Враховуючи обставини справи, дані про особу обвинуваченого, а також те, що покарання має на меті не тільки кару, а й виправлення обвинуваченого, суд приходить до висновку, що виправлення та перевиховання обвинуваченого можливе без ізоляції від суспільства, а тому К. слід призначити покарання у межах санкцій ч. 1 ст. 249 КК України у виді штрафу, ближче до мінімального розміру», – зазначено у вироку, який ще може бути оскаржений до апеляційної інстанції.

Прес-служба Хмельницького апеляційного суду

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением