Судилківчанин відзначив 90-річний ювілей

15 вересня 2017 року виповнилось 90 років учаснику бойових дій Другої Світової війни, ветерану праці Анатолію Григоровичу Антонюку, мешканцю села Судилків Хмельницької області. Про це повідомили на сторінці Шепетівської РДА.

В День народження ювіляра прийшли привітати заступник голови районної ради Артур Мовсісян, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Шепетівської РДА Олександр Чмир, заступник голови Судилківської ОТГ Валентина Мазур, голова районної ГО «Ветеран Шепетівщини» Олександр Лукашенко та голова первинної ветеранської організації с.Судилків Володимир Васик.

Гості подарували Анатолію Григоровичу квіти, цінні подарунки та побажали бадьорості духа, здоров’я та дожити до 100-річного ювілею. В свою чергу ювіляр подарував усім, хто до нього завітав, гарний настрій та частинку своєї душі, яка й досі залишається молодою.

Під час війни Анатолій Григорович брав участь в обороні Кронштадту, по її завершенню розмінував Балтійське море. Після демобілізації з армії все життя пропрацював трактористом у місцевому колгоспі. Має гарну родину, багато онуків та правнуків.

Останнє редагування Понеділок, 18 вересня 2017 18:41

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Мімікрія продовжується. Тепер учасників війни, яку називали Великою Вітчизняною, просто записують в "учасники бойових дій Другої Світової війни". А тему ОУН, УПА, як і раніше, намагаються обходити боком. Людей, які були причетні до українського...

Мімікрія продовжується. Тепер учасників війни, яку називали Великою Вітчизняною, просто записують в "учасники бойових дій Другої Світової війни". А тему ОУН, УПА, як і раніше, намагаються обходити боком. Людей, які були причетні до українського визвольного руху (а їх вже майже не лишилося), в наших краях намагаються не помічати. Хоча давно настав час вшановувати обидві сторони Руху опору в роки війни. І це давним-давно роблять у більшості регіонів України тепер.

Детальніше
Sposterigach
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением