Понеділок, 24 квітня 2017 21:09

У Чотирбоках повертають водойму у власність громади

На Хмельниччині прокуратура вимагає повернення у комунальну власність земельної ділянки водного фонду площею майже 15 га та вартістю понад 3 млн грн.

Підставою для прокурорського втручання стало те, що в 2011 році у тимчасове безоплатне користування одній із неприбуткових громадських організацій рішенням сесії сільської ради передано землі водного фонду площею 14,7 га, що знаходиться в межах села Чотирбоки Шепетівського району.

У порушення вимог Водного кодексу України земельну ділянку вартістю понад 3 млн. грн. передано громадській організації для здійснення спортивної риболовлі та риборозведення без оформлення договору оренди.

Внаслідок цього місцевий бюджет та територіальна громада недоотримували значну суму коштів, які могли надійти від платного користування об’єктом.

«Враховуючи ці порушення, Шепетівська місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати договір тимчасового безоплатного користування земельною ділянкою водного фонду недійсним та припинити його дію на майбутнє», - повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар.

Позов прокурора перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Давно пора всі водойми повернути державі! А то поберуть в оренду і простих рибаків навіть з одною вудочкої не пускають! Вже в Хролині був прикол коли риба пропала а це ще і екологія страдає! Але орендареві то до одного місця він рахує скільки він...

Давно пора всі водойми повернути державі! А то поберуть в оренду і простих рибаків навіть з одною вудочкої не пускають! Вже в Хролині був прикол коли риба пропала а це ще і екологія страдає! Але орендареві то до одного місця він рахує скільки він загубив!

Детальніше
myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Та шо ви кажете
При Людовіку XIV булв "держава - це я".
А кого Ви маєте на увазі в цій іпостасі. Ріната Леонідовича? Петра Олексійовича? Чи може Ігоря Валерійовича? Хто з них зараз - держава Україна? Чи може всі вони разом?

Sposterigach
This comment was minimized by the moderator on the site

Просто не всі орендарі ставків дають ловити рибу навіть на одну удочку! А що вони доложили до водойми крім риби яку закупили на розвод? Ставка вирили? Води навозили? В тому й справа, що ставок людський а не орендаря ловить може хто захоче! Я про...

Просто не всі орендарі ставків дають ловити рибу навіть на одну удочку! А що вони доложили до водойми крім риби яку закупили на розвод? Ставка вирили? Води навозили? В тому й справа, що ставок людський а не орендаря ловить може хто захоче! Я про це пишу!

Детальніше
myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Тут ще питання до рибалок, які чомусь соромляться викликати в таких випадках поліцію

Dj Os
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением