Таку інформацію вчора ми почули на спільній прес конференції народного депутата Романа Мацоли, міського голови Михайла Полодюка, представників ПАТ "Шепетівкагаз". Додатково до задекларованого боргу у 57 млн. грн, ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" не заплатив ні копійки за минулий опалювальний сезон та збільшив борг на 66 млн. грн. Більше того, виявилось, ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" не мав номінацій на газ та ще з минулого року фактично крав його. Питання лише в тому, чому НАК "Нафтогаз" мовчав весь цей час.
Після місяця боротьби за тепло у Шепетівці, у столичних владних кабінетах нарешті звернули увагу на проблему нашого міста. Міський голова отримав відповідь на своє звернення від Адміністрації Президента України.
Сьогодні зранку, 13 листопада, працівники ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» зірвали пломби на газовому трубопроводі, що на вулиці Короленка, та відкрили кран подачі блакитного палива.
Як і обіцялось, сьогодні о 11 годині ранку шепетівчани знову перекрили рух на автодорозі національного значення "Хмельницький—Рівне". Автомобілі поки що об'їжають блокування біля "тарного", але пікетувальники обіцяють, що невдовзі рух буде перекритий і там.
До морозів лишились лічені дні, але газу на котельнях досі немає. Загроза техногенної катастрофи у Шепетівці стає все більш реальнішою, адже замерзла вода в тепломорежах може просто розірвати їх. Сьогодні ми всі з нетерпінням чекали новин з Києва, але вони поки що не радують.
Сьогодні шепетівчани з особливою увагою чекали звісток зі столиці, адже, після кількаденної підготовки, міський голова запланував ряд важливих зустрічей з високопосадовцями різних щабелів влади щодо надзвичайної ситуації, яка склалась у нас. Як всім відомо, через борги ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" місто досі знаходиться у холодному полоні.
Сьогодні на ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» виїхала комісія у складі керуючого справами виконавчого комітету Василя Рачука, представників виконавчого комітету та депутатів міської ради - Михайла Верхогляда і Юрія Шайноги. Комісія прибула на підприємство для вручення його керівництву рішення позачергової ХХVIII сесії Шепетівської міської ради Про відмову від договору концесії та повернення майна.
Сьогодні відбулась ХХVІІІ (позачергова) сесія міської ради VІІ скликання, на порядку денному було лише одне питання - відмова від договору концесії із приватним теплопостачальником ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" та повернення майна в комунальну власність.
Третього листопада на площі Тараса Шевченка перед міськвиконкомом відбулось Народне Віче, люди хотіли дізнатись коли в їх домівках нарешті з'явиться довгоочікуване тепло.
3 листапада у Хмельницькому пройшло засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, де розглядали питання зриву опалювального сезону у Шепетівці.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua