Відбувся відкритий чемпіонат Шепетівки з міні-футболу

Автор 28 грудня 2020, 15:01

Ігри чемпіонату проходили 26 та 27 грудня на спортивному майданчику за адресою проспект Миру, 12 а. Змагання відбувалися за коловою системою, тривалістю два тайми по 20 хвилин. До участі було заявлено п’ять команд: «Локомотив», «Фортуна» (Шепетівка), «Енергія», «Фортуна» (Славута) та «ПЧ-18».

Після першого змагального дня у лідери вийшли «Фортуна» (Шепетівка), «ПЧ -18» та «Фортуна» (Славута), маючи у своєму активі по одній перемозі та нічиїй.

Результати матчів першого дня:

• «Фортуна» (Славута) зіграла у нічию 1:1 з «Локомотивом»;
  • «Локомотив» поступився «Фортуні» (Шепетівка) — 5:7;
  • «Фортуна» (Славута) обіграла «Енергію» з рахунком 3:1;
  • «ПЧ-18» – «Фортуна» (Шепетівка) зіграли у нічию з рахунком 2:2;
  • «ПЧ-18» переміг «Енергію» з рахунком 1:7.

Другий змагальний день став вирішальним:

• «Фортуна» (Славута) зазнала поразки від «Фортуна» (Шепетівка) з рахунком 2:3;
  • «ПЧ-18» поступився «Фортуна» (Славута) — 1:2;
  • «Локомотив» переміг «Енергію» — 3:6;
  • «ПЧ-18» обіграв «Локомотив» з рахунком 4:3;
  • «Фортуна» (Шепетівка) розгромила «Енергію» — 9:0.

У підсумку перемогу здобула команда «Фортуна» (Шепетівка), срібні нагороди здобула команда «Фортуна» (Славута), бронзовим призером чемпіонату стала команда «ПЧ-18». Слід зазначити, що за підсумками ігор команда «ПЧ-18» та «Фортуна» (Славута) набрали однакову кількість очок, переможця визначали за показником особистої зустрічі, в якій «Фортуна» (Славута) перемогла «ПЧ-18» з рахунком 2:1.

Кращим бомбардиром чемпіонату, який забив 10 м’ячів, став гравець команди «Локомотив» Назар Мельник. Кращим гравцем чемпіонату визнано Івана Кашперука з команди «Фортуна» (Шепетівка). Обидва гравці були відзначені пам’ятними кубками.

Змагання організовано управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Шепетівською федерацією футболу та ШМЦФЗН «Спорт для всіх».