Вівторок, 28 січня 2020 19:15

Шепетівчанин серед кращих у чемпіонаті області з легкої атлетики

20-21 січня у II відкритому чемпіонаті області пам’яті Почесного громадянина міста Хмельницького Радомира Сіліна з легкої атлетики взяли участь представники 5 міст та 7 районів/ОТГ, а також група стрибунів у висоту з Тернополя.

Основна програма змагань була проведена в манежі спорткомплексу Хмельницького національного університету, збудованого у 1980-х роках саме за сприяння тодішнього ректора вишу Радомира Сіліна.

Під час урочистого відкриття заходу від керівництва Федерації легкої атлетики Хмельницької області грошові винагороди за підсумками виступів на всеукраїнських і міжнародних змаганнях у 2019 році отримали найкращі спортсмени краю різних вікових груп: Марина Бех-Романчук (дорослі), Владислав Мартинюк (молодь), Олександра Чернуха, Ірина Шершал, Андрій Атаманюк, Дмитро Козачук, Дар’я Лещенко, Максим Іванов, Анжела Бондар (юнаки і дівчата) та тренери Вадим Крушинський (Хмельницький), Олег Вергуш (Кам’янець-Подільський), Лідія Івчук (Полонне). Незважаючи на низьку температуру в приміщенні, провідні легкоатлети краю двох вікових груп (дорослі та юнаки 2003 року народження і молодші) підтвердили свій рівень.

Найкращі переможні результати продемонстрували

Серед дівчат – кам’янчанки Олександра Чернуха (біг на 50м – 6,6 сек та стрибки у довжин – 5,24м) і Єлизавета Швець(стрибки у висоту – 1,70м), полончанка Юлія Фіщук (біг на 1500м – 5хв 22,04 сек та 3000м – 11хв 22,5сек), Анастасія Палецька (біг на 400м – 1хв 05,9сек та 800м – 2хв 39,7сек) з Городка, хмельничанка Дар’я Лещенко (спортивна ходьба на 2000м – 10хв 23,7сек), Надія Вітюк (штовхання ядра – 11,13м) зі Старокостянтинова.

Серед юнаків – хмельничани Олег Лозіна, 2005 року народження (біг на 50м – 6,0сек та стрибки у довжину – 6,11м) і Назарій Даньков (біг на 1500м – 4хв 26,5сек), Дмитро Козачук (біг на 800м – 2хв 03,1сек) і Роман Горбачов, 2006 року народження (спортивна ходьба на 3000м – 15хв 03,1сек) зі Старокостянтинова, Володимир Панчук (біг на 400м – 56,2сек та 800м – 2хв 09,7сек) з Шепетівки, 14-річний Олександр Коляновський (стрибки у висоту – 1,80м) з Дунаєвець.

Серед жінок - кам’янчанка Ірина Шершал (біг на 50м – 6,8сек та 200м – 27,1сек), хмельничанка Ксенія Потапова (біг на 400м – 1хв 03,0сек та 800м – 2хв 25,5сек) і тернополянка Христина Стефанишина (стрибки у висоту – 1,75м).

Серед чоловіків: Артем Богуцький (біг на 50м – 5,8сек) з Кам’янця-Подільського, Олександр Стрателюк (стрибки у довжину – 6,66м) з Дунаєвець, Владислав Мартинюк (біг на 1500м – 4хв15,4сек та 3000м – 8хв 56,6сек) Полонне-Хмельницький, Павло Карвацький (біг на 200м – 24,3сек та 400м 53,1сек) та Олександр Кажуро (потрійний стрибок – 13,93м) з Хмельницького, Олександр Хома (стрибки у висоту – 2,05м) з Тернополя.

У підсумку командні призові місця розподілились таким чином:

- серед міст – 1.Хмельницький, 2.Кам’янець-Подільський, 3. Старокостянтинів;
- серед районів/ОТГ – 1.Полонська ОТГ, 2. Дунаєвецька ОТГ, 3. Городоцька ОТГ.

За результатами цих змагань визначили легкоатлетів різних вікових груп, котрі представлятимуть Хмельниччину в січні-березні на офіційних всеукраїнських зимових стартах.

Віктор Флентін

NinaR

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода