Субота, 12 травня 2018 12:20

У Хмельницькому відбувся турнір з міні-футболу пам’яті загиблих правоохоронців

Автор

Цього року минає вже 21 рік з того дня, як майор міліції Микола Фошин та сержант Володимир Мельник, працівники відділу по боротьбі з організованою злочинністю Кам’янець-Подільського міського відділу внутрішніх справ, загинули під час затримання особливо небезпечних злочинців.

У пам’ять про загиблих колег правоохоронці щороку проводять турнір з міні-футболу. Цього року в змаганнях взяли участь команди усіх 10-ти територіальних відділів поліції.

У ході напруженої боротьби перемогу здобули футболісти Хмельницького відділу поліції, «срібло» отримали славутські правоохоронці, а на третьому щаблі опинилися поліцейські зі Старокостянтинова. Кращим гравцем турніру визнали майора поліції Івана Катревича, слідчого Шепетівського відділу поліції.

Начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Василь Віконський вручив переможцям і призерам турніру кубки та грамоти.

На заході була присутня дочка Миколи Фошина — Валентина, яка також тривалий час працювала в органах внутрішніх справ.

Варто зазначити, що усі ці роки турнір проходить за активної підтримки та сприяння Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ Хмельниччини.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением