Четвер, 14 червня 2012 13:22

Відбулися змагання з міні-футболу серед вуличних команд юнаків

Автор sportinshepet.at.ua

З 5 по 13 червня відділом у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на майданчику для гри у міні-футбол НВК№3 проводилися змагання з міні-футболу серед вуличних команд юнаків, присвячені Міжнародному дню захисту дітей та Євро-2012 в Україні.

Змагання є традиційними та популярними серед дітей, тому збирають чимало юних футболістів з різних куточків нашого міста. Змагання проводилися серед двох вікових груп: старшої, де допускалися юнаки 1995-1997 р.н. та молодшої 1999-2001 р.н. Загалом турнір зібрав 10 команд: 7 у старшій групі та 3 у молодшій. В обох групах змагання проводилися за коловою системою. В підсумку в молодшій групі, лише за додатковим показником кращої різниці забитих пропущених м’ячів, переможцем стала команда «Яструб» (представники району НВК№3), друге місце посіла команда «Авангард» (представники району ліцею), третє місце за минулорічним переможцем змагань командою «Real Madrid» (також представники району НВК№3). Кращим бомбардиром став гравець команди «Real Madrid» Євич Ігор, який зумів п’ять раз засмутити своїх суперників, відзначившись голами у їхніх воротах.

У старшій групі беззаперечним переможцем зі стовідсотковим результатом стала команда «Штурм». Друге місце посіла команда «Вінер», яка поступилася лише переможцям змагань. Третє місце за додатковим показником у команди «Темп». Всі матчі проходили у напруженій та цікавій боротьбі. Особливо це проявилося у бомбардирській гонці, коли відразу троє гравців з різних команд претендували на звання кращого голеодора турніру. В підсумку ним став представник команди «Штурм» Мовсисян Влад, який забив 15 голів. Також хотілося б відзначити Легіновича Владислава з команди «Темп» та Графа Олександра з команди «Спорт», які забили відповідно 14 та 13 голів.

Усі призери змагань нагородженні грамотами від організаторів та солодкими подарунками від організаторів та спонсорів ПП Косухи Н.П.

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением