Четвер, 14 вересня 2017 13:54

Завершився другий тур осіннього сезону чемпіонату міста з футболу 8х8

12 та 13 вересня пройшли чергові ігри чемпіонату міста з футболу 8х8 серед чоловічих команд. Якщо коротко, то лідери впевнено перемогли своїх суперників.

Так, ПЧ-18 «каменя на камені» не залишив від «12 містечка». Хоча треба зазначити, що «армійці» певний час грали у меншості. Рахунок зустрічі 8-0 на користь ПЧ-18.

Вимпел також впевнено переміг Поліцію з рахунком 7-3.

ДП «ШРЗ» тільки на початку зустрічі змогла нав’язати боротьбу Локомотиву, але чим більше сили залишали «ремонтників» тим більше голів влітало в їхні ворота - 6-0 впевнена перемога Локомотива.

Самою цікавою зустріччю туру стала гра між командою «Фортуна» з міста Славути та командою «Шанхай». Фортуна у першому турі поступилася ПЧ-18 з рахунком 4-2, тоді як шанхаївці перемогли Поліцію з рахунком 4-1 і очолювали турнірну таблицю.

Вже з перших хвилин Шанхай пішов у перед  та створив декілька дуже перспективних гольових моментів, але забити шанхаївці зуміли лише на 13 хвилині:  в контратаці проходом по лівому флангу, вихід один на один реалізував Пирожок Костянтин. Після пропущеного голу славутчани заграли більш напористо та після декількох спроб на 18 хвилини все ж таки забили свій перший гол у цій зустрічі. Голом відзначився Кравчук Сергій. Не пройшло і трьох хвилин, як майже ідентичний гол забив вже інший гравець команди «Фортуна» Заєць Михайло.  Шанхаївці щосили намагалися відігратися, але фортунівці, здалося, нащупали слабке місце в обороні суперника та ще двічі засмучували воротаря команди «Шанхай», знову ж таки, забиваючи майже однакові голи. Голи на рахунку Дудара Андрія. На 36 хвилині гри зусиллями Денисюка Дениса Шанхаю вдалося відіграти один гол. До кінця зустрічі залишалося ще близько 15 хвилин і весь цей час Шанхай провів в атаці та, як виявилося, в марних намаганнях хоча б зрівняти рахунок. Отже, підсумковий рахунок гри 4-2 на користь команди «Фортуна».

Після двох турів без втрат з 6-ти очковим доробком йдуть команди: ПЧ-18, Вимпел та Локомотив. Фортуна та Шанхай мають по 3 очки. Поліція, в/ч А 3730 та ДП «ШРЗ» ще не здобули залікових очок.

Змагання організовано та проводяться спільно управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Шепетівською федерацією футболу.

Більше про турнір на нашому сайті sportinshepet.at.ua в графі меню «Чемпіонат міста з футболу 8х8».

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением
No Internet Connection