Вівторок, 25 жовтня 2016 21:29

Шепетівчани дійшли до фіналу кубку cвятого Йоана Павла ІІ з футзалу

Шепетівчани дійшли до фіналу кубку cвятого Йоана Павла ІІ з футзалу Фото Юрій Мельник
У Бердичеві відбувся Кубок cвятого Йоана Павла ІІ з футзалу серед юнаків до 15 років. У змаганні взяли участь команди ХФК «Fortes» (Хмельницький), ХФК «СІОН» (Хмельницький), ХФК «Альфа» (Житомир), ХФК «AgemaDei» (Жмеринка), ХФК «Fraternitas» (Шепетівка) та господарі турніру — ФК «Кармель» (Бердичів).
Турнір відбувся за сприянням Фундації «Допомога полякам на Сході» при підтримці Сенату Республіки Польща та парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, яка діє при санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію.

Чому для турніру був обраний покровителем саме св. Йоан Павло ІІ? По‑перше, цей Папа був великим прихильником спорту. В юності відвідував тренування спочатку у Вадовіцах, згодом у Кракові. Ставши Папою Римським, велику увагу приділяв спорту. По‑друге, Йоан Павло ІІ походить із Польщі, а для учасників із польським корінням це була нагода глибше познайомитися з його постаттю. По‑третє, жовтень — це місяць, сильно пов’язаний із життям св. Йоана Павла ІІ. Саме в цьому місяці, 16 жовтня 1978 року, його обрали Папою Римським, а 22 жовтня Католицька Церква вібзначає його літургійний спомин.

На початок турніру відбулася Служба Божа. Літургію очолив отець Юзеф Кухарчик, делегат Ордену Босих Кармелітів в Україні. Йому співслужили отці Антоній Андрущишин та Микола Лучинський із Хмельницького, а також отець Мирослав Карачина з Шепетівки.

Після молитви розпочалися матчі у Палаці спорту «ЛАВ». За підсумком жеребкування, команди були поділені на дві групи по три. До групи «А» увійшли «Альфа», «Fraternitas» та ХФК «AgemaDei». До групи «Б» увійшли ХФК «Сіон», ФК «Кармель» та ХФК «Fortes».

У матчі за третє місце команди «Fortes» та «AgemaDei» були налаштовані на перемогу. З рахунком 3:2 перемогу здобули футболісти «Fortes» із Хмельницького.

За підсумками цікавих і напружених матчів у фінал вийшли команди «Сіон» та «Fraternitas». Гра була насправді схожа на фінальну. Була інтрига, емоції та цікава гра у футболістів обох команд. Перемогу здобули футболісти «Сіону» з Хмельницького (з рахунком 5:3), ставши переможцями Кубка св. Йоана Павла ІІ з футзалу.

В урочистій церемонії нагородження команди, які посіли з четвертого по шосте місце, отримали грамоти за участь. Команда-призери дістали дипломи та медалі. А команда-переможець отримала Кубок із зображенням св. Йоана Павла ІІ. Окрім того, кожен гравець-учасник отримав книжечку з біографією Святого.

Організатори разом із представниками команд визначили кращого воротаря, захисника, нападника й гравця турніру, а також кращих гравців у складі кожної команди. Кращі гравці отримали грамоту й пам’ятну статуетку, а кращі гравці у складі команд отримали грамоту й книжку про св. Йоана Павла ІІ — «Дар і таємниця». Кращим воротарем турніру став гравець «Сіону» Ярослав Заморський, захисником — Дмитро Штурхацький («Fortes»), нападником — Ярослав Манжалій («Fraternitas»), гравцем — Назар Тарасек («Сіон»). Кращим гравцем у команді «Fortes» став Роман Обруч, у команді «Fraternitas» — Віталій Манійчук, ФК «Кармель» — Антон Гончарук, «Сіон» — В’ячеслав Палчинський, «Альфа» — Роман Сітніцький, «AgemaDei» — Артем Шклярук.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением