Понеділок, 18 квітня 2016 10:36

Люди перекрили дорогу через незаконну газову заправку

Сьогодні зранку на околиці Шепетівки невідомими мітингувальниками було перекрито рук автомобільним шляхом регіонального значення "Городище — Старокостянтинів". Як виявилось, люди протестують проти незаконної реалізації скрапленого газу неподалік їх будинків.
Попри те, що в лютому податківці нібито вже арештовували газовози, які нелегально реалізовували паливо, вже через день вони повернулись на старе місце.

Тому шепетівчани вирішили в такий спосіб нагадати про проблему і заявити, що не будуть миритись з бездіяльністю контролюючих органів. Вони перекрили дорогу неподалік заправки "БРСМ", а також виїзди з ринку "Дар", де безпосередньо і займалась реалізацією скрапленого газу через спеціальну автомобільну заправку компанія "Укргаз".

Щоправда в підготовці даних заходів їм хтось явно допомагав, адже всі транспаранти були якісно віддруковані, а самі мітингувальники слабо орієнтувались в гаслах, які самі тримали в своїх руках. Та і не у кожного є вантажівка, щоб нею перекривати виїзди з ринку. Активно піднімав проблему на рівні Шепетівки й області начальник автомобільної газової заправки міста Микола Літвінчук, можна припустити, що саме він сприяв цій акції.

Наразі на місце прибули правоохоронці та міський голова для вияснення обставин. Мітингувальники зараз пропускають лише автобуси та спец. транспорт, всім іншим доводиться шукати об'їзних шляхів.

Відео

Останнє редагування Понеділок, 18 квітня 2016 11:13
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (31)

This comment was minimized by the moderator on the site

Гарно підготувалися мітингувальники - плакати добротні, видно, що в столиці замовляли чи, як мінімум, в обласній типографії. Мітингувальники "невідомі"... привезли звідкілясь їх, так потрібно розуміти? Ще й свої мамочки з дітками вирішили...

Гарно підготувалися мітингувальники - плакати добротні, видно, що в столиці замовляли чи, як мінімум, в обласній типографії. Мітингувальники "невідомі"... привезли звідкілясь їх, так потрібно розуміти? Ще й свої мамочки з дітками вирішили заробити і діток малесеньких виставили на трасу щитом живим - а чого б не заробити якихось півсотні чи сотню? Прикро, що продаються наші шепетівчани то за гречки пакет, то за півсотні гривеників... а використовують їх у своїх цілях знову ж таки свої бізнесмени, які чужими руками конкурентів прибирають. Ідеологи те ж свої, ті що спочатку цитують біблійськи притчі, а потім Карла Маркса, враховуючи сьогодення швидко перебудувалися. В цікавий час живемо, друзі!

Детальніше
VeraKuharuk
This comment was minimized by the moderator on the site

Методи може і не дуже чесні але хай краще так ніж ніяк. Не дай Бог рване хоч один балон і це буде лихо на всю Україну

джигіт
This comment was minimized by the moderator on the site

Віра Кухарук, а чим викликаний такий ваш однобокий коментар? :-) Ви ж, здається, літературою займаєтеся, а не газом? Звідки знаєте, що цих учасників акції хтось чимсь підкупив? Якщо це так, то напишіть, хто, кого і чому підкупив.<br...

Віра Кухарук, а чим викликаний такий ваш однобокий коментар? :-) Ви ж, здається, літературою займаєтеся, а не газом? Звідки знаєте, що цих учасників акції хтось чимсь підкупив? Якщо це так, то напишіть, хто, кого і чому підкупив.<br /><br />Скажіть (навіть якщо ця акція зібрана командно-адміністративними методами), а чим організація цього заходу відрізняється від типової форми організації всіх інших заходів (у сфері культури - зокрема) представниками нашої шепетівської сонцесяйної районної влади?

Детальніше
Sposterigach
This comment was minimized by the moderator on the site

в кінці мітенгу всім по 100 гривнів заплатили...

Dmitro-Kolesnik-odnoklassniki
This comment was minimized by the moderator on the site

в такому випадку потрібно всі заправки винисти за місто... і ту власник якої влаштував цей мітинг... щоб прибрати конкурентів в яких газ дешевший...

Dmitro-Kolesnik-odnoklassniki
This comment was minimized by the moderator on the site

А свою красуню - Інфініті Коля Літвінчук де залишив? Невже пішки причимчикував на це влаштоване ним позорисько? До речі, у тому місці, де заробітчани з дітьми перекрили трасу, пішохідного переходу немає, а значить мало місце грубе правопорушення....

А свою красуню - Інфініті Коля Літвінчук де залишив? Невже пішки причимчикував на це влаштоване ним позорисько? До речі, у тому місці, де заробітчани з дітьми перекрили трасу, пішохідного переходу немає, а значить мало місце грубе правопорушення. Але хіба Миколці Літвінчуку вперше людей під танк кидати? Хтось ще пам"ятає Шепетівський цегельний, порізаний цим діячем на металолом? Хтось цікавився куди ділися його працівники, чим на хліб заробляють? Хтось бачив його скромну ізбушку за зупинкою райлікарні?

Детальніше
Aleksandr-Zelenii-odnoklassniki
This comment was minimized by the moderator on the site

Не потрібно цих маніпуляцій, таким газовозам не місце в межах міста! За Літвінчука тут ніхто не збирається впрягатись, але всім дуже цікаво, як це податкова спочатку арештує майно, заявляє про незаконну діяльність, а потім через день знімає арешт?

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Дмитро Колесник"]в такому випадку потрібно всі заправки винисти за місто... і ту власник якої влаштував цей мітинг... щоб прибрати конкурентів в яких газ дешевший...[/quote]<br />А РЯДОМ НА ТРИКУТНИКУ СТОЇТЬ БОЧКА З ГАЗОМ...

[quote name="Дмитро Колесник"]в такому випадку потрібно всі заправки винисти за місто... і ту власник якої влаштував цей мітинг... щоб прибрати конкурентів в яких газ дешевший...[/quote]<br />А РЯДОМ НА ТРИКУТНИКУ СТОЇТЬ БОЧКА З ГАЗОМ ....... ТО ВОНА РАХУЄТЬСЯ БЕЗПЕЧНОЮ. ЯСНО ЩО МІТИНГ ПРОПЛАТИЛИ........ :lol:

Детальніше
tiger-777
This comment was minimized by the moderator on the site

А скажи но любий друже, який об'эм тієї бочки, а також того газовозу?

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Об"єм тієї бочки менший, то що з того? Якщо вона, не дай боже, рвоне, то це буде менше лихо, ніж ЧП з газовозом, який, до речі, знаходиться за бетонною огорожею? А ларчик усього цього цирку з конями відчиняється просто. Газовоз Карпенка реалізує...

Об"єм тієї бочки менший, то що з того? Якщо вона, не дай боже, рвоне, то це буде менше лихо, ніж ЧП з газовозом, який, до речі, знаходиться за бетонною огорожею? А ларчик усього цього цирку з конями відчиняється просто. Газовоз Карпенка реалізує той самий газ, що й заправка Літвінчука на гривню дешевше. Ця жахлива обставина призводить до того, що, наприклад, пересічний шепетівський таксист приносить жінці додому денну виручку на 60-80 грн. більше. От саме ці грошики, які йдуть мимо кишені Літвінчука і є причиною того, що жінки з дітьми ризикують опинитися під колесами транзитного транспорту. А щодо гіпотетичного вибуху газовоза (дуже хочеться сподіватися, що конкуренту не прийде в голову спеціально його підірвати), то на превеликий жаль деколи і багатоповерхівки вибухають від природного газу, але нікому не спадає на думку переходити на дрова. Питання лише в неухильному виконанні норм безпеки експлуатації вибухонебезпечних об"єктів. До речі, не так давно під Києвом вибухнула заправка мережі БРСМ, біля шепетівської тезки якої прямо на проїжджій частині пожвавленої траси так безбоязно мітингували звезені за 100грн горе-заробітчани.

Детальніше
Aleksandr-Zelenii-odnoklassniki
Коментарі відсутні
Завантажити ще

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода