Неділя, 11 листопада 2018 21:15

Міський голова закликає шепетівчан прийти на загальноміське Віче

Сьогодні на сайті Шепетівської міської ради з'явилось звернення від міського голови, де він закликає шепетівчан прийти на загальноміське Віче. Судячи з пояснення, з містянами хочуть порадитись щодо наступник кроків вирішення проблеми з теплопостачанням в місті.

Цитуємо текст за підписом Полодюка Михайла Івановича.

Шановні шепетівчани! Ситуація з постачанням тепла у місті стала вкрай критичною. Я, як міський голова, апарат виконкому та міська рада вичерпали набір усіх юридичних інструментів для того, щоб розв'язати ситуацію у законний спосіб. Зараз нам усім потрібна ваша допомога, ваша підтримка. Запрошую усіх вас, шановні шепетівчани, на загальноміське Віче.

Віче має відбутись в середу, 14 листопада о 12:00 на площі перед Шепетівською міською радою.

Нагадаємо, що практично рівно рік тому, у Шепетівці вже відбувалось Народне Віче з того ж приводу, чим воно завершилось можете пригадати тут.

Останнє редагування Неділя, 11 листопада 2018 21:26
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (6)

This comment was minimized by the moderator on the site

Чому знову на площі перед міськрадою? А не на площі перед Енергоінвестом?

Sposterigach
This comment was minimized by the moderator on the site

А толку перед інвестом то вікна побили ще Пустовойту пику начовпуть! Розлючений натовп то сила провоціювати не потрібно! На те все і мітиться щоб люди вибивали Газ а не керівництво відповідних інстанкцій Інвеста мерії та газконтори! Запитайте в...

А толку перед інвестом то вікна побили ще Пустовойту пику начовпуть! Розлючений натовп то сила провоціювати не потрібно! На те все і мітиться щоб люди вибивали Газ а не керівництво відповідних інстанкцій Інвеста мерії та газконтори! Запитайте в Пращура першого директора інвеста як працює схема вкрасти гроші?

Детальніше
myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Интересно, участвует ли в обсуждении РЭС. Потому что при отключении газа на него ляжет 10-кратная нагрузка - без газа и обогрев и кухонные дела - все ляжет на электросети. И что дальше? Аварийный выход из строя оборудования? Веерные отключения?...

Интересно, участвует ли в обсуждении РЭС. Потому что при отключении газа на него ляжет 10-кратная нагрузка - без газа и обогрев и кухонные дела - все ляжет на электросети. И что дальше? Аварийный выход из строя оборудования? Веерные отключения? Палатки МЧС на улицах с горячей едой и обогревом? И что молчат наши правоохоронные органы? Может Dече нужно было собирать перед прокуратурой, а не перед кем там они собрались? И нужна ли такая прокуратура нам? Раз не могут и не хотят найти виновника и взыскать с него все до нитки в счет погашения долгов.
Интересна позиция газовщиков...тупо отключают и трава не расти. Медиков тоже многое не устраивает, тоже могут закрывать свои отделения?! Или прекратить обслуживать только работников газ-канторы? РЭСовцы, у вас есть претензии, должники там, то се? Давайте и вы падайте на рубильник и тупо всех без ЭЭ оставляйте. Весь город с ЖД в придачу.
Я вот только не пойму - кто это все мутит. Этот саботаж, заложниками в котором стали все абсолютно. Или это ситуация как со львовским мусором? Кто виноват - благородный Дон в Киеве? Или те, кто не набрал пороговый процент в Раду? Симоненины с отрыжками региональными? Судя по невмешательству силовиков дело пахнет выборами. А в таких делах плевать на нужды населения. Главное урвать свое. Ничего не напоминает? Например как в Лугандонии прикрываются мирным населением для достижения своих целей?

Детальніше
Присматривающий за Эндурцами
This comment was minimized by the moderator on the site

Лікарня буде з теплом, бо вони палять не газом

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Минулий рік ставка на автодороги цей рік тормозить залізницю! Масово!

myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Мені одне цікаво а де поліція???? В кущах????? Масове відключення газу попахує тирактом! І тиракт без АТО на мирній території!

myron
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением
No Internet Connection