Вівторок, 08 травня 2012 23:48

Відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні

Автор

Сьогодні у міському будинку культури з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років відбулися урочисті збори та святковий концерт. Із словами привітань до ветеранів війни, учасників бойових дій звертались керівництво міської ради, районної державної адміністрації, помічник народного депутата України Сергія Буряка, шепетівчани.

Школярі молодших класів загальноосвітніх шкіл міста вручили ветеранам квіти, а молодіжний колектив міста подарували ветеранам пісню. Вітали присутніх на святі і хор ветеранів, і творчі колективи міського будинку культури, дитячої музичної школи тощо. У холі міського будинку культури гості свята переглядали виставку фото- та архівних документів на військову тематику.

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

А що там по школах було,хто знає? Знову дітей повиганяли неіснуючих ветеранів вітати? Там наймолодшому має бути 85 років, їх на всю Шепетівку чоловік 10 залишилось максимум.

This comment was minimized by the moderator on the site

Учасників бойових дій у нас дійсно практично не осталось і тим більше вони вже не в стані ходити на такі заходи. Як правило в залі сидять діти війни

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением