Четвер, 13 жовтня 2016 21:09

Відкрито меморіальну дошку Ярославу Кревогубцю

Автор
Сьогодні, напередодні Дня захисника України, на фасаді Вузлової лікарні відкрили меморіальну дошку, учаснику АТО Ярославу Кревогубцю. Про це повідомили у прес-службі Шепетівської міської ради.
З нагоди відкриття на подвір'ї медичного закладу зібралися представники громадських організацій, міський голова, депутати Шепетівської міської ради, городяни. 

Право відкрити дошку пам'яті надали міському голові та Світлані Кревогубець — мамі Ярослава. Освятив меморіальну дошку настоятель  храму святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії протоієрей Анатолій Вересюк.

— Сьогодні ми вшановуємо пам'ять нашого земляка, випускника НВК №1 Ярослава Кревогубця. Ця дошка свідчить, що ця вулиця названа на його честь. А мешканці нашого міста будуть пам'ятати про його подвиг, — зазначив Михайло Іванович.

До присутніх також звернувся учасник АТО Михайло Верхогляд, депутат Шепетівської міської ради.

Завершився захід покладанням квітів до меморіальної дошки пам'яті. Далі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять Ярослава.

Народився Ярослав 22 березня 1989 року. Навчався у НВК № 1. Після закінчення ліцею Ярослав навчався у Шепетівському технікумі ПДАТУ.

23 серпня 2014 року Ярослава Кревогубця призвали до лав Збройних Сил України. Протягом місяця він проходив військову підготовку у 95-й бригаді, що у м. Житомирі, а з листопада 2014 року брав участь у проведенні антитерористичної операції у м. Костянтинівці, захищав Донецький аеропорт. Загинув на Сході країни 22 лютого 2015 року.

Указом Президента України П. Порошенка від 4 червня 2015 року за особисту мужність і професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Ярослав Кревогубець нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением