Був залізничний, стане авто-залізничний вокзал

Автор
Залізничний вокзал Шепетівки Залізничний вокзал Шепетівки

Однією з небагатьох окрас нашого міста являється наш Залізничний вокзал та прилегла до нього площа. Завдяки покійному міністру транспорту Кірпі Георгію Миколайовичу Шепетівка отримала сучасну відремонтовану будову та облаштовану прилеглу територію, якими було не соромно навіть перед вокзалами обласних цетнтрів.

Але вочевидь у міського голови своє бачення прекрасного та практичного. На розгляд міської ради Сергій Андрійович Антонюк виніс проект рішення за яким половину привокзальної площі він пропонує віддати в оренду, ніби для будівництва приміського автовокзалу.Навіщо місту ще один приміський автовокзал? Який добрий самаритянин зголосився побудувати цю будову? Чому такі важливі питання не обговорюються з громадою міста? Відповіді на ці питання ховаються за сімома печатями. Більше того проект рішення свідомо не викладено ні на сайті міської ради, ні в провладних газетах "Шепетівка" та "Шепетівський вісник". Складаєтся враження, що переможець аукціону відомий і саме він лобіює таке безглузде рішення.

А саме головне зверніть увагу на оцінку цієї грошової ділянки, гадаю багато хто не проти собі б урвати такий ласий шмат землі за такою смішною ціною.

Отож запам'ятайте фотографію вище, адже через рік замість гарної площі з ліхтарями, зеленою травою та ялинками, можна буде лише спостерігати за черговим генделиком і сміттям навколо нього, як у випадку всім відомого кафе "Оленка". 

Останнє редагування Четвер, 09 лютого 2012 01:12

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (28)

This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="ivan"]вы читаете "Шепетівський вісник"?. там в одном номере район писал, что возле жд вокзала будет размещеный вокзал для автобусов ис сел и жители сел надеятся что это будет уже в ближайшем времени[/quote]<br />Ти би ше тут в...

[quote name="ivan"]вы читаете "Шепетівський вісник"?. там в одном номере район писал, что возле жд вокзала будет размещеный вокзал для автобусов ис сел и жители сел надеятся что это будет уже в ближайшем времени[/quote]<br />Ти би ше тут в приклад газету "Шепетівка" привів. Цю макулатуру ніхто не читає

Детальніше
Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Жителі сел сподіваються, що Адамець перестане штормити перевізників і вимагати в них хабарі. Бо в іншому випадку до Шепетівки доведеться діставатись підводами.<br />Я думаю всі розуміють, що після міських автобусів мер вирішив нажитися і на...

Жителі сел сподіваються, що Адамець перестане штормити перевізників і вимагати в них хабарі. Бо в іншому випадку до Шепетівки доведеться діставатись підводами.<br />Я думаю всі розуміють, що після міських автобусів мер вирішив нажитися і на приміських перевезеннях, нічого не роблячи для того. <br />Недавно він боровся з ними, бо вони ніби заважали отримувати прибутки йому, а тепер раптом закортіло за людей із сел потурбуватись. До цього автобуси і так без проблем до залізничного вокзалу підїжали доки барин протестувати не почав.

Детальніше
Антонюк
This comment was minimized by the moderator on the site

это же городские перевозчики протестуют. вам было было бы выгодно работать когда еще и районный транспорт по всему городу останавливается. они и так льготников бесплатно возят, причем всех льготников.

ivan
This comment was minimized by the moderator on the site

Для початку давайте конкретизуємо - протестує мер. Якби він там не приховував, але і так всі знають що новопридбані автобуси його, а не підставних підприємців. А так як загребущі лапи до приміських перевезень не дійшли, то він вирішив нажитися...

Для початку давайте конкретизуємо - протестує мер. Якби він там не приховував, але і так всі знають що новопридбані автобуси його, а не підставних підприємців. А так як загребущі лапи до приміських перевезень не дійшли, то він вирішив нажитися шляхом привласнення автовокзалу.<br />Якщо влада так переживає за зручність мешканців сіл, то варто лише зняти заборону проїзду приміського транспорту по місту і все. Я ще раз наголошую, що до цього люди і без будь яких автовокзалів діставались до залізничного вокзалу.

Детальніше
Антонюк
This comment was minimized by the moderator on the site

Ве-первых, автовоззал на территории ж\д вокзала, это БРЕД, он там ненужен. Добраться с одного вокзала на другой не сложно, лучше бы привели в европейское состояние существующий автовокзал и прилегающие к нему автодорожные пути. <br...

Ве-первых, автовоззал на территории ж\д вокзала, это БРЕД, он там ненужен. Добраться с одного вокзала на другой не сложно, лучше бы привели в европейское состояние существующий автовокзал и прилегающие к нему автодорожные пути. <br />Во-вторых, убить нормальную площадь, которая и так весьма загружена потоком разнородного транспорта, отдав ее под автовокзал, это решение человека, не дружащего с головой даже близко! Когда же переведутся уроды нравственные в нашей стране???<br />Автовокзал должен иметь обширную территорию для паркингов и стоянок автобусов, чего на территории ж\д вокзала нет, а кроме того, пропадет и место стоянки для городских автобусов. Кроме всего прочего ж\д вокзалу НЕОБХОДИМЫ такие стоянки как стоянка для такси и паркинг для встречающих. <br />Лапы прочь от ж\д площади !<br />- И еще одно, экологическое состояние города, люди наверняка хотели бы жить здоровее, и "табун" междугородних автобусов не снизит количество выхлопа в черте города. <br />McAndy

Детальніше
andreypry
This comment was minimized by the moderator on the site

Ну не настільки вже великий табун міжміських автобусів міжміських проїздить через наше місто, набагато більше шкоди дорогам та спокою громадян приносять фури, які носяться по місту раннім ранком.

admin
This comment was minimized by the moderator on the site

как там же будет вокзал для пригородних автобусов , а не рейсовых

степич
This comment was minimized by the moderator on the site

Ніфіга там не буде! Хай Антонюк біля себе робить! Якщо приїдуть шось строїти, то получать люлєй. Розкахяювався вже дуже, він тут не цар і не пан!

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

так это у вас видимо личная "любовь" к нему

степич
This comment was minimized by the moderator on the site

До нього вже у всіх шепетівчан "любофф"

Dj Os
Коментарі відсутні
Завантажити ще

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением