Четвер, 09 квітня 2015 01:24

Слідчі Хмельниччини вирушили в зону проведення АТО

Шість досвідчених працівників слідчих підрозділів Хмельниччини вирушили в зону проведення антитерористичної операції для надання колегам зі східних областей допомоги в розслідуванні тяжких і особливо тяжких злочинів.
Найдосвідченіші слідчі з Кам’янця-Подільського, Шепетівки, Красилова та Хмельницького вирушили сьогодні у місячне відрядження в зону проведення антитерористичної операції. Усі шестеро — добровольці. Бажаючих було навіть більше, тож довелось проводити відбір. Поїхали кращі з кращих. Групу очолив перший заступник начальника Кам’янець-Подільського райвідділу міліції Ігор Ільницький.

У зоні АТО правоохоронці займатимуться розслідуванням тяжких і особливо тяжких злочинів. Тобто, робота для них звична — огляд місця події, збирання речових доказів, встановлення свідків та учасників подій, скерування до суду обвинувальних актів. От тільки умови, в яких слідчим доведеться здійснювати свої обов’язки, м’яко кажучи, не зовсім безпечні. Тож керівництво обласного управління внутрішніх справ потурбувалося про те, щоб наші спеціалісти поїхали в зону АТО належним чином озброєні та укомплектовані.

Провести слідчих у небезпечне відрядження прийшли рідні колеги та керівництво обласної міліції на чолі з начальником УМВС МиколоюСеменишиним. Микола Олександрович побажав хлопцям гідно виконати усі поставлені завдання та повернутися додому живими та неушкодженими.
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением