Тарифи на воду тимчасово зменшили та завершили сесію скандалом

П'ятдесят сьома позачергова сесія міської ради обіцяла бути недовготривалою та ефективною, адже розглядали лише одне питання, хоч і дуже важливе для мешканців міста, але вона розтягнулось на 3 години, а на кінець засідання вибухнув цілий скандал, але про все це по порядку.
На початку засідання депутати заслухали голову робочої групи з перевірки обґрунтованості підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення Веселкову Галину Петрівну. Результатом діяльності їх робочої групи стало визнання нового тарифу 17,48 грн/м2 економічно необгрунтованим. Основними чинниками, які на це вплинули стали: відсутність на 5 з 16 свердловин лічильників води, завищені показники втрат води та не погоджену з міською радою інвестиційну складову в тарифі. Треба зазначити, що це рішення було спільним як для учасників робочої групи, так і для міської влади, адже в склад цієї групи входили і місцеві депутати, і чиновники міськвиконкому, і директор Шепетівського ПВКГ. Галина Петрівна також подякувала за допомогу в.о. міського голови Полодюку М.І., який всіляко сприяв роботі робочої групи.

В підсумку депутати проголосували за тимчасовий тариф на воду в розмірі 15,77 грн/м2. Тимчасовий цей тариф через те, що юридично міські депутати не мають повноважень вирішувати такі питання, це прерогатива Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг. Але доки прокуратура буде оскаржувати це рішення, водоканал матиме змогу виправити всі помилки в розрахунках майбутніх тарифів.

Скористатись обуренням населення з приводу нових тарифів спробували представники ТОВ "Шепетівка Енергоінвест". На засіданні депутатських комісій вони запропонували повторно віддати їм водоканал в концесію і обіцяли абсолютно популістський тариф. Проте люди добре памятають як керували консценсіонери водоканалом минулі роки, а за спожитий газ вони досі мають заборгованість в 36 608 549 грн, при чому рівень проплати на 2014 рік становить аж 5%. Особиста пристуність на сесії міської ради генерального директора Пустовойта Олександра Степановича, виконавчого директора та дівчинки-піарниці не справили на депутатів враження і вони зняли цей пункт з розгляду взагалі. Хотілось би на наступній сесії міської ради почути звіт ТОВ "Шепетівка Енергоінвест", як вони планують з такою заборгованістю забезпечити опалювальний сезон в місті. Чому міські депутати досі їх не запросили до звіту, для мене залишається загадкою.

Чимало галасу здійняло питання відповідності займаній посаді першого заступника міського голови Вихівського Володимира Броніславовича. Найбільш активно в підтримку зняття з посади чиновника виступав депутат міської ради від "УДАРу" Підопригора Роман Борисович. Він покладав всю відповідальність саме на Володимира Броніславовича, який на його думку недостатньо проконтролював процес формування тарифу комунальним підприємством.

Неочікувано секретар міської ради висловив думку, що дана пропозиція є політично вмотивованою, адже головною ціллю являється саме його крісло. Як виявилось, вже декілька місяців Роман Підопригора безуспішно збирає підписи в підтримку зняття його з посади.

Слово взяв сам депутат і спробував пояснити свої дії. Перше чим він дорікнув, це тим, що Верховна Рада не оголошує дострокові вибори міського голови в нашому місті. Те що подання про це відсилалось у Київ вже двічі, 25 квітня та повторно 23 липня, депутата все одно не задовільняло. Особливо цинічно виглядало звинувачення в адресу виконуйочого обов'язки міського голови в тому, що він підписав договори на рік з тими саме осблуговуючими компаніями, які діяли минулі роки. Це в той час, коли самі депутати двічі провалювали ініціативи Полодюка М.І. про оголошення конкурсу з відбору виконавців послуг з управління будинком, спорудою або групою будинків та послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, таким чином просто не залишивши другого шляху для в.о. міського голови, окрім підписання договорів з існуючими компаніями.

В підсумку, на наступній черговій сесії депутати все ж розглянуть питання відповідності займаній посаді першого заступника міського голови Володимира Вихівського.

Як будуть розгоратись події навколо конфлікту, який відкрився для загалу на нинішній позачерговій сесії міської ради між депутами "УДАРу" та секретарем міської ради, ви можете відслідковувати на сторінках цього сайту в наших наступних звітах.

Фотозвіт із сесії міської ради

Останнє редагування Четвер, 21 серпня 2014 17:25

Відео

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (30)

This comment was minimized by the moderator on the site

Автор статті - це Кисельов по шепетівські і реально "підмахує" для Полодюка, він реально знає і чув це особисто, що лист від 25.04.2014 пішов на Верховну Раду "голубинною" поштою та не дійшов до адресата, адже просто не був відісланий нікуди...

Автор статті - це Кисельов по шепетівські і реально "підмахує" для Полодюка, він реально знає і чув це особисто, що лист від 25.04.2014 пішов на Верховну Раду "голубинною" поштою та не дійшов до адресата, адже просто не був відісланий нікуди відісланий . Офіційний лист у липні на ВР Полодюк відправив лише після втручання УДАРу, але то вже ніякої ролі не відіграє , адже вибори вже ніхто нам не призначить... Лист-звернення до ВР Полодюк мав надіслати ще до середини березня . Де березень, а де липень ?????!!!! Полодюк просто перекреслив моє особисте право як і інших шепетівчан обирати мера, за це "закопувати" потрібно, а не просто гнати із крісла. По жекам він підписав договори без уповноваження на те його радою, тим самим перевищивши свої службові повноваження ( це питання навіть не виносилось на розгляд депутатам).Цілком зрозуміло для чого “свободі” потрібні жеки, адже це ресурс на наступні вибори, звичайне бажання змінити виконавця,а не якість послуг .... Автор статті також свідомо забув повідомити читачів про халепу із дипломом у першого заступника...

Детальніше
12
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="12"]Автор статті - це Кисельов по шепетівські і реально "підмахує" для Полодюка[/quote]<br />В наших рядах шпійон... :-?

lamer85
This comment was minimized by the moderator on the site

Автор статті - це Кисельов по шепетівські і реально "підмахує" для Полодюка
<br />Я і не сумнівався, що після статті перші ж коментарі будуть від анонімів, які будуть мене звинувачувати в брехні. :-) <br />
просто не був відісланий нікуди...

Автор статті - це Кисельов по шепетівські і реально "підмахує" для Полодюка
<br />Я і не сумнівався, що після статті перші ж коментарі будуть від анонімів, які будуть мене звинувачувати в брехні. :-) <br />
просто не був відісланий нікуди відісланий
<br />І хто тут ще Кісельов по шепетівськи? Мені особисто демонстрували докази відправлення такого звернення. З вашого ж боку лише голослівні обвинувачення<br />
Автор статті також свідомо забув повідомити читачів про халепу із дипломом у першого заступника...
<br />Не забув, а свідомо не повідомляв, тому що окрім заяви депутата Підопригори про якийсь запит якогось там його друга, який окрім нього ніхто не бачив, більше доказів цьому факту поки що немає. Коли надійде офіційна відповідь Міністерства освіти з цього приводу, тоді і буду про це писати. Місто Слов'янськ, де навчався перший зам вже звільнено, тому я думаю скоро ми нарешті цю відповідь отримаємо. Мене більше цікавить чому про це заговорили лише на цій сесії міської ради? До оголошення про якусь там халепу з трибуни, взагалі ніхто не знав. Як це назвати окрім як цілеспрямована кампанія проти Вихівського? Та навіть попри це все депутатам УДАРу все одно прекрасно відомо, що посада першого заступника не вимагає навіть вищої освіти. Окрім як грою на публіку, цю заяву назвати по іншому важко.

Детальніше
Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

С чего депутаты Удара взяли что у нас не будет выборов мера? еще даже парламентских не огласили<br />а относительно жеков то меня эта история сильно расмешила....депутаты тянули до последнего с конкурсами что бы получить бабло от тех же жеков за...

С чего депутаты Удара взяли что у нас не будет выборов мера? еще даже парламентских не огласили<br />а относительно жеков то меня эта история сильно расмешила....депутаты тянули до последнего с конкурсами что бы получить бабло от тех же жеков за контракты а Полодюк взял и подписал сам, надеюсь что бесплатно. Конечно возмущению бывших жополизов Антонюка не было предела :lol:

Детальніше
13
This comment was minimized by the moderator on the site

Позачергові вибори у Шепетівці не призначені і не будуть призначені, тому що ВР повернеться до розгляду цього питання не раніше кінця жовтня ( після завершення позачергових виборів у інших містах де знімали мерів) Такі вибори вже були у Нетішині,...

Позачергові вибори у Шепетівці не призначені і не будуть призначені, тому що ВР повернеться до розгляду цього питання не раніше кінця жовтня ( після завершення позачергових виборів у інших містах де знімали мерів) Такі вибори вже були у Нетішині, попереду у Полонному, де як повідомлялось мера зняли у березні, у нас — зняли ще у лютому Антонюка , але перевиборів так і не має ... Порівняйте та задумайтесь чому у нас до цього часу не призначені вибори на відміну від інших ? Кому це вигідно ? Хто не виконав певних дій та не повідомив ВР про необхідність проведення у Шепетівці позачергових виборів ? Чи у ВР мали про це здогадатись ?<br /> Островський - не перегравай, ти відмінно бачив ксерокопію документу щодо освіти Вихівського ( як і багато інших, адже цей документ “гуляв” по депутатських рядах), і також ясно чув що наступного разу на сесію принесуть оригінал цього документу. Додаткового документу від Міносвіти не потрібно, тому що той документ і є офіційною відповіддю від міносвіти...Будь нарешті відвертим і висловлюй свої думки, а то навіть цю статтю тобі Одуд редактував та погоджував більше доби.

Детальніше
12
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="12"] Одуд редактував та погоджував більше доби.[/quote]<br />Редагував, взагалі-то... :-* <br />Чую наближається ср_ч, з великої літери. :lol:

lamer85
This comment was minimized by the moderator on the site

Островський - не перегравай, ти відмінно бачив ксерокопію документу щодо освіти Вихівського ( як і багато інших, адже цей документ “гуляв” по депутатських рядах), і також ясно чув що наступного разу на сесію принесуть оригінал цього документу.
...

Островський - не перегравай, ти відмінно бачив ксерокопію документу щодо освіти Вихівського ( як і багато інших, адже цей документ “гуляв” по депутатських рядах), і також ясно чув що наступного разу на сесію принесуть оригінал цього документу.
<br />Переграваєте тут ви шановний, видаючи себе за посторонню людину. Можливо варто представитись для початку, перед тим як когось в чомусь звинувачувати і звертатись на "ти"?<br />Я на відміну від вас в депутатських рядах не сидів, тому ніяких документів не бачив. В будь якому разі, як я вже писав, яким це чином стосується зняття з посади Вихівського? По Закону для першого зама вища освіта взагалі не обов'язкова.<br />
Будь нарешті відвертим і висловлюй свої думки, а то навіть цю статтю тобі Одуд редактував та погоджував більше доби.
<br />А ось оце взагалі смішно :-) Побачу за скільки часу ви підготуєте двохгодинний відеозвіт, текст та фотогалерею, а ще потім дочекаєтесь поки відео обробить ютуб :-) <br /><br />До речі відео з сесії я завжди намагаюсь робити без пауз, на паузу цей раз довелось ставити лише двічі коли прийшлось чистити пам'ять на камкордері. Так що будь хто може його переглянути і зробити свої висновки. І всі ваші звинувачення в моїх маніпуляціях просто розбиваються об відеофіксацію. :P

Детальніше
Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Ще хочу додати, що особисто я за те щоб вибори міського голови та депутатів міської ради пройшли якнайшвидше, тому що від цього залежить ефективність роботи місцевої влади. <br />Так само я впевнений, що доля вини Вихівського у не зовсім...

Ще хочу додати, що особисто я за те щоб вибори міського голови та депутатів міської ради пройшли якнайшвидше, тому що від цього залежить ефективність роботи місцевої влади. <br />Так само я впевнений, що доля вини Вихівського у не зовсім обгрунтованих тарифах є, але який сенс його образу знімати? Якщо за кожен прокол відразу знімати посадовців, то так і керувати буде нікому.<br />Сірожа і компанія грабувала Шепетівку 4 роки і нічого, сиділи Ударівці і мовчали в тряпочку.

Детальніше
Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Звертаюсь на “ВИ” лише до тих кого поважаю, навіть якщо це опонет. Ти ж на таке звернення на мою думку - не заслуговуєш, законом це не заборонено і образою це не рахується. Ніхто і не приховує що Вихівського давно пора “гнати”, чи це для людини...

Звертаюсь на “ВИ” лише до тих кого поважаю, навіть якщо це опонет. Ти ж на таке звернення на мою думку - не заслуговуєш, законом це не заборонено і образою це не рахується. Ніхто і не приховує що Вихівського давно пора “гнати”, чи це для людини яка “плаває”по виконкому та біля нього новина ? Повідом краще людям, “тільки чесно “, скільки разів бігав до “потрібного кабінету” за консультаціями під час написання даної замітки. Даю наводку : шпійони є всюди і звичайно заходити у потрібні кабінети у нас можна вільно.....

Детальніше
12
This comment was minimized by the moderator on the site

Звертаюсь на “ВИ” лише до тих кого поважаю, навіть якщо це опонет.
<br />Боюсь друже ти мені навіть в опоненти не годишся, раз лише вмієш ярлики навішувати, а сам ховаєшся за псевдонімами. :-) Але дякую за відвертість, тепер хоча б зрозуміло, що...

Звертаюсь на “ВИ” лише до тих кого поважаю, навіть якщо це опонет.
<br />Боюсь друже ти мені навіть в опоненти не годишся, раз лише вмієш ярлики навішувати, а сам ховаєшся за псевдонімами. :-) Але дякую за відвертість, тепер хоча б зрозуміло, що відповідати на твої репліки немає сенсу ;-)

Детальніше
Dj Os
Коментарі відсутні
Завантажити ще

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением