Розділ Освіта

Грицівський ліцей отримав новий шкільний автобус

Одним із чинників освіченої нації є доступність до освіти. Саме з такою метою в Україні відбувається оновлення парку шкільних автобусів, що підвозять учнів та педагогів до навчальних закладів області. Відтак, вчора новенький транспортний засіб отримав Грицівський ліцей, Грицівської селищної громади.

У День знань за дорученням голови облдержадміністрації Сергія Гамалія, заступник голови ОДА Володимир Юр’єв урочисто передав ключі від автобусів директору Грицівського ліцею. 

“Дорогі учні, ви навчаєтесь в чудових школах, а тепер ще й маєте хороший транспорт. Тому з великим задоволенням передаю новенький автобус, який спільними зусиллями територіальної громади та державного фінансування був придбаний для того, щоб покращити можливість доїзду до школи. В свою чергу, від вас ми хочемо бачити гарні оцінки за старанне навчання. Адже пам’ятайте: держава належить вам, а ми докладемо усіх зусиль, аби ви отримали якісні знання, щоб нам було кому передати гідне право керувати нею,” – звертаючись до присутніх на урочистостях наголосив Володимир Юр’єв.

Варто зазначити, що шкільний автобус виробництва ТОВ «Авто-Бас» Черкаського автозаводу, котрий був переданий у використання школі, придбаний через систему публічних електронних закупівель ProZorro за обласною програмою “Шкільний автобус” на умовах співфінансування за кошти освітньої субвенції та місцевого бюджетів.

Вартість одного шкільного автобуса становить 1.9 млн. грн, з них 1.3 млн. грн – це кошти освітньої субвенції, а розмір коштів співфінансування громади становить майже 0.6 млн. грн.

За матеріалами Хмельницької ОДА

Останнє редагування 02 вересня 2021