Шепетівських музейників польська колега вчила розмовляти з дітьми про історію

Шепетівських музейників польська колега вчила розмовляти з дітьми про історію Світлина від Наталії Никонової

В обласному літературно-меморіальному музеї М.Островського в Шепетівці відбувся навчальний семінар “Як розмовляти з дітьми про історію: досвід польських колег”. Впродовж двох днів досвідом ділилася Агата Шторц, працівниця освітнього відділу Галереї LABIRYNТ з м. Любліна, Польща.

Під час семінару порушувалися теми про те, як працівники музеїв розповідають дітям та підліткам про непрості питання нашої історії і сьогодення, про питання минулого і теперішнього, з якого віку і як саме знайомити дитячу аудиторію із “складними” сторінками історії.

Агата Шторц ділилася власним досвідом, креативними та цікавими формами і методами роботи з різними віковими групами відвідувачів. Учасники семінару увійшли в роль “відвідувачів” музею і пробували себе у музейних заняттях та майстер-класах, простих, але дуже корисних для подальшої роботи.

В основі усіх занять було те, як можна, без довгої і нудної екскурсії, без повчань та висновків познайомити дітей з експозицією, експонатами та залишити бажання в дитини прийти знову до музею. Під час підведення підсумків учасники висловили сподівання,  що ця зустріч стане початком подальшої співпраці та реалізації нових спільних проектів.

Останнє редагування Середа, 17 травня 2017 00:07

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением