Розділ Культура

У Шепетівці “зірковий десант” підіймав бойовий дух наших бійців

Автор 17 червня 2022, 15:50

Українська творчість мотивує, додає сили і позитивного настрою. Тож аби підняти бойовий дух та підтримати військових, впродовж тижня у різних куточках Хмельниччини було проведено 5 концертних програм для бійців, що дислокуються в області. Одна з них відбулася у Шепетівському міському будинку культури.

Бойовий заряд енергії військовим подарували відомі зірки шоубізу, серед яких Юрій Горбунов, Михайло Хома (DZIDZIO), Олександр Пономарьов, актори «Вар’яти-шоу» Володимир Жогло та Валентин Сергійчук, Студія «Магарич» та український актор театру, кіно Арам Арзуманян. 

Приємно відмітити, що на стомлених обличчях військових була посмішка та радість. А у одній із військових частин мали нагоду привітати з одруженням пару військовослужбовців. Це вкотре демонструє незламність нашої нації.

“В Україні прекрасне усе – наші люди, наші землі та наша культура. Впевнений, що завдяки Героям, які боронять нашу землю, ми обов’язково переможемо рашистських окупантів та проведемо ще багато концертів під мирним небом!”- наголосив Сергій Гамалій.

Останнє редагування 17 червня 2022, 15:56
0
репостів
0
репостів