Рятувальники перевірили протипожежний стан навчальних закладів Ленковецької громади

10 лютого працівники Шепетівського районного сектору здійснили перевірку протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей, зокрема, навчальних закладів Ленковецької об’єднаної територіальної громади.

Спершу фахівці Служби порятунку провели інструктаж з трудовими колективами шкілпід час якого нагадали номера аварійних служб, розповіли алгоритм дій у разі пожежі, навчили користуватися первинними засобами пожежогасіння.

При перевірці основну увагу фахівців ДСНС було приділено стану евакуаційних виходів та шляхів евакуації, перевірено справність вогнегасників, електрообладнання, внутрішнього та зовнішнього водопостачання. Також в ході перевірки було здійснено евакуацію вихованців закладів з будівлі через умовну пожежу, перевірено стан пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу, організацію евакуації підопічних та дій медичного персоналу.

0 02 0a b72fe13a3574f323af6b07e824d804a0a77a6180041a1293655b2f8bb8fb9142 full

Такі заходи сприяють поліпшенню пожежної безпеки в закладах та тренують злагодженість дій персоналу у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації та евакуації людей з будівлі закладу.

Шепетівський районний сектор
ГУ ДСНС у Хмельницькій області

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением