Вівторок, 14 серпня 2018 16:23

Заправивши повний бак, втік, так і не заплативши

До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт відносно раніше судимого мешканця м. Нетішин громадянина Л., який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України.

Досудовим слідством встановлено, що 09.07.2018 року, в нічний час, Л. разом зі своїм знайомим М. на автомобілі, що перебуває у користуванні останнього, приїхали на територію автозаправної станції з метою заправити дизельним паливом автомобіль.

Так, Л., знаючи про те, що у нього були наявні грошові кошти лише в сумі 200 грн. та те, що жодних грошових коштів на платіжних картках у нього немає, підійшов до оператора та запропонував йому заправити бак авто дизельним паливом в повному об’ємі.

Заправивши автомобіль на суму 1447,68 грн., Л. передав оператору грошові кошти в сумі 200 грн. та пояснив, що решту суми оплатить платіжною карткою, яка знаходиться в авто.

Під приводом пошуку платіжної картки, обвинувачений сів на пасажирське сидіння транспортного засобу та помітивши, що оператор не спостерігає за його діями, повідомив знайомому М., що за заправку палива він розрахувався та виїхав з території автозаправної станції.

Таким чином, Л. незаконно заволодів дизельним пальним в об’ємі 47,98 літрів вартістю 1247,68 грн., чим завдав матеріальної шкоди.

За повідомленням прес-служби суду

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением