Рубала собаку лопатою: у селі Білокриниччя жінка жорстоко помстилася тварині

Автор 14 серпня 2025, 11:49

У селі Білокриниччя, що в Судилківській громаді Шепетівського району, розгорівся скандал через шокуючий випадок жорстокого поводження з твариною. Про нього стало відомо від місцевої волонтерки та зоозахисниці.

За її словами, жінка скористалася довірою собаки, заманила його в мішок і почала бити лопатою. Після цього, за свідченнями селян, вона навіть розповідала про свій вчинок іншим односельцям.

Дивом пес залишився живим, але його подальша доля невідома. Очевидці кажуть, що у тварини — важкі гнійні рани від ударів. Зоозахисниця вже звернулася до поліції та закликала знайти господарів собаки, свідків інциденту й притягнути кривдницю до відповідальності.

Зі слів зоозахисниці, жінка, яка так знущалась над твариною, працює санітаркою у Шепетівській багатопрофільній лікарні.

В опублікованому відео жінка не заперечує свого вчинку і виправдовує свою жорстокість тим, що собака, нібито, крав у неї домашню птицю та продовжував це робити і в інших селян.

Поліція Шепетівщини підтвердила отримання заяви. Наразі триває перевірка, і якщо буде зібрано достатньо доказів, обіцяють відкрити кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною.

Останнє редагування 14 серпня 2025, 16:50

Відео

Коментувати...
Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість
Завантаження коментаря... Коментар буде оновлено через 00:00.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 00:16 15/08/2025
    Ця зоозахесниця вже всіх затрахала вона просто піариться
    Ні чого не робить
    Як побили песика кричить як психопатка
    А так як песик бродить на людей кидається чи живність людську краде її до балди
    шліть її на три веселі букви
  • Цей коментар не опублікований.
    · 15:31 14/08/2025
    Пані,волонтерко ,що оберігаєте тварин,це добре.Але це явище з собаками і птицею наболіле питання,не тільки в Білокриниччі .Чому в и не допоможете організувати вилов бездомних собак в притулок.Вони вже зграями ходять по хозяйствах і виловлюють птицюТаке ж явище не поодиночне і Судилкові.А це людські гроші,не оправдую ту жінку,але розумію її,тому що допеклоНе піартесь на любові до тварин,а і про людей треба думати,про їх невеликі зарплати,та про копійчані пенсії,а ще про нелегку,сільську працю.Попрацюйте в цьому напрямку.Ото буде вам вдячність і шана!
    • Цей коментар не опублікований.
      · 16:35 14/08/2025
      Пані, відрию для вас секрет - коли виловити бездомних тварин, на їм місце прийдуть інші. Вилов нічого не дає, спитайте сусіднє Славуту. Цій шмарі виправдання нема! Птиця тут ні до чого. Тай шо закрийте свого писка і не давіть на жалість.
      • Цей коментар не опублікований.
        · 00:17 15/08/2025
        То закрий своє хлібало і не показуй яка ти тут захисниця собак
        Не можеш вирішити проблему сиди в кутку
        • Цей коментар не опублікований.
          · 12:11 15/08/2025
          проблема тільки в голові у вас і тої прибацаної
        • Цей коментар не опублікований.
          · 12:10 15/08/2025
          ти вирішив довбограю?
      • Цей коментар не опублікований.
        · 20:11 14/08/2025
        Пані Люба, а чому вам собаку шкода, а курку ні? Що за дискримінація курей і людей, шмара з писком це ви.
        • Цей коментар не опублікований.
          · 12:11 15/08/2025
          мишей від котів теж захищати будеш?

0
репостів
0
репостів