На Шепетівщині затримали завідувача одного з відділень лікарні, яка обслуговує засуджених

Автор 06 вересня 2023, 14:18

Медик вимагав у засудженого, якому мали ампутувати недіючу кінцівку, 20 тисяч неправомірної вигоди за надання належної медичної допомоги та оформлення йому групи інвалідності. Затримали посадовця після отримання 15 тисяч гривень із загальної суми хабаря.

Працівники управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області спільно зі слідчими Шепетівського райуправління поліції та оперативниками виправної колонії за процесуального керівництва прокуратури та задокументували факт отримання неправомірної вигоди завідувачем одного із відділень лікарні, що входить до складу Державної установи «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України» в Хмельницькій області, який також входив до складу лікарської комісії.

Як встановили правоохоронці, посадовець впродовж декількох місяців вимагав та отримував кошти від засудженого, який потребував термінового лікування.

5 тисяч гривень — саме стільки вимагав зловмисник за надання належної медичної допомоги, ще 15 тисяч — за сприяння у оформленні другої групи інвалідності.

Державному службовцю оголошено підозри одразу за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • за ч. 3 ст. 369-2 (Одержання неправомірної вигоди для себе чи особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди);
  • за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Санкції інкримінованих статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. Слідчі дії тривають.

Наразі вирішується питання про обрання зловмиснику запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Поліція Хмельницької області

Останнє редагування 06 вересня 2023, 14:21
0
репостів
0
репостів