Розділ Бізнес

Телеканалом Like TV вже керує місцевий депутат

Автор Дата25 жовтня 2021

Днями на сайті телеканалу Like TV, згідно Закону України "Про телебачення і радіомовлення", було опубліковано актуальну структуру власності, у якій канал отримав нового власника. Як ми й припускали раніше, ним керуватиме депутат Шепетівської міської ради від партії "За конкретні справи".

Згідно оновленої структури власності, кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи значиться Савчук Фаїна Володимирівна - матір новопризначеного директора каналу Савчука Руслана Віталійовича. Крім депутатства, пан Савчук відомий як найбільший перевізник Шепетівки зі своїм підприємством ПрАТ "Шепетівське АТП 16807".

like

Ціна угоди наразі невідома, але раніше міській раді пропонували викупити 89% телеканалу за 894 450 грн. З них частку Гончара Миколи Єгоровича за 301 500 грн та ТОВ «ПРОМО СТУДІЯ «ФРЕШ» за 592 950 грн.

Крім того, згідно порталу Youcontrol, відкрито виконавче провадження стягнення боргу у розмірі 1 086 384 грн перед Шамасуряном Альбертом Гургеновичем за ремонт офісу телеканалу.

Нагадаємо, що до цього телеканалом через ТОВ «ПРОМО СТУДІЯ «ФРЕШ» керували Гордійчук Андрій Андрійович та Василик Тетяна Павлівна.

Андрія Гордійчука звинувачують у махінаціях з коштами «Першого Національного аграрного кооперативу». Кооператив займався оптовими закупівлями у жителів українських сіл молока і його подальшою переробкою на Старокостянтинівському молочному заводі. Всього Гордійчик викупив продукції на суму у 23 мільйони гривень. Однак, українські фермери так і не дочекалися плати за свою продукцію, оскільки кооператив змінив юридичних власників і був перереєстрований на інших осіб, до цього розрахувавшись з керівництвом молокозаводу.

Також відкрито кримінальне провадження щодо привласнення коштів компанією обласного депутата 9 523 280 грн Аграрного фонду. Відповідно до інформації із заяви, ПАТ Аграрний Фонд про вчинене кримінальне правопорушення № 13/04-03/2/8 від 03.10.2019 р., службові особи ТОВ Цефей-Груп, використали кошти, отримані від ПАТ Аграрний фонд не за призначенням, перерахувавши їх на рахунок ДП Перший національний технічний кооператив Першого національного Аграрного кооперативу.

Його права рука Василик Тетяна Павлівна, після того як залишила посаду директора телеканалу, влаштувалась на роботу до Співака Олександра Михайловича - обласного депутата від партії «Європейська Солідарність», який володіє шепетівською та староконстянтинівськими цукроварнями. Ймовірно, на його кошти зараз розвиває сайт "Хмельниччина північ", який вже навіть встиг отримати замовлення від Шепетівської міської ради на 20 000 грн.

До речі, Like TV теж отримував чималі кошти з шепетівського бюджету. Лише в цьому році підписано договір з висвітлення діяльності Шепетівської міської ради та її виконавчого комітету на телебаченні за 150 000 грн.

Останнє редагування 25 жовтня 2021