Понеділок, 11 грудня 2017 18:30

Чле­ни «Пер­шо­го на­ці­ональ­но­го аг­рарно­го ко­опе­ра­ти­ву» перекривали дорогу у Шепетівці

Чле­ни «Пер­шо­го на­ці­ональ­но­го аг­рарно­го ко­опе­ра­ти­ву» перекривали дорогу у Шепетівці Скріншот сайту

Сьогодні у Шепетівці, по Староконстянтинівському шосе, неподалік цукрового комбінату, люди перекривали дорогу. Селяни вдались до таких методів боротьби через борги «Пер­шо­го на­ці­ональ­но­го аг­рарно­го ко­опе­ра­ти­ву» перед ними за здане молоко.

Ось що розповів Іван Галевський, збирач молока:

Ми працювали за договором з ними з 1 червня 2017 року. Червень-липень ми получили вчасно кошти за молоко. В серпні отримали із затримкою. І з вересня місяця нам кошти вже не платять. З 3-го листопада ми вже перестали з ними працювати. Вимога наша проста: віддайте гроші, ми розриваємо з вами будь-які договора і ми не маємо з вами ніяких відношень. Працюйте далі.

Лю­ди при­їха­ли з Во­ло­чись­ко­го, Кра­си­лівсь­ко­го, Ста­ро­кос­тянти­нівсь­ко­го, Лю­барсь­ко­го, Хмель­ницько­го районів. Лунали суми заборгованостей: 400 тис. грн, 250 тис. грн., 67 тис. грн...

Селяни також стверджують, що Перший національний аграрний кооператив не виплачує кошти принципово тим хто з ними розпрощався у листопаді, адже ті хто лишились, отримали гроші за вересень.

На місце події приїхав міський голова Михайло Полодюк, щоб дізнатись чому і хто перекриває дороги у місті. Він спробував і сам додзвонитись до керівництва кооперативу, але йому це не вдалось.

Невдовзі один із ке­рів­ни­ків ПНАК таки зателефонував і пос­пілку­вав­ся із ак­ти­віс­тами. У те­ле­фон­ній роз­мо­ві по­обі­цяв, що до п’ят­ни­ці ко­опе­ра­тив роз­ра­ху­єть­ся з бор­га­ми.

Селяни сказали, якщо обіцянку не виконають, то в той же день знову перекриватимуть вулиці в Шепетівці. Сьогодні ж з офісу Пер­шо­го на­ці­ональ­но­го аг­рарно­го ко­опе­ра­ти­ву до людей так ніхто і не вийшов.

Відео

Останнє редагування Четвер, 14 грудня 2017 01:14
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Палатки треба ставити і жити біля них.

tiger-777
This comment was minimized by the moderator on the site

ШО? ОП ЯТЬ?

Іван
This comment was minimized by the moderator on the site

Цікаво а по лайка тв показали мітинг?

молоковоз
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением