Четвер, 14 травня 2020 20:38

Квітневий тариф за теплопостачання у Шепетівці зменшився майже на третину

Шепетівське підприємство теплових мереж повідомило про зміни розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення для населення за квітень 2020 року. Про це повідомила прес-служба Шепетівської міської ради.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 р. №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», здійснено зміну розміру нарахувань для категорії споживачів «населення» за діючими тарифами на послуги з централізованого опалення за квітень 2020 року із застосуванням коефіцієнта перерахунку, враховуючи зміну ціни природного газу у квітні 2020 року, за незмінних інших складових діючого тарифу.

Коефіцієнт перерахунку за квітень 2020 року склав — 0,709.

Сума перерахунку для споживача (С) визначається за такою формулою: С = (1 — К) х П, де К — коефіцієнт перерахунку; П — плата за послуги з централізованого опалення, визначена у відповідному місяці згідно з діючими тарифами на зазначені послуги.

Таким чином, відсоток зменшення нарахувань для категорії споживачів «населення» у зв’язку зі зменшенням ціни природного газу у квітні 2020 року склав 29,1 %.

Перерахунок плати за послуги з централізованого опалення за квітень 2020 року буде відображено у платіжних документах споживачів.

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением