Четвер, 12 вересня 2019 19:24

У Судилківській ОТГ шукали нелегальних працівників

12 вересня 2019 року було проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території Судилківської об’єднаної територіальної громади.

Метою рейду була детінізація доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам на виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 04.09. 2018 року №205/2019-р, 

Протягом дня робочою групою у складі: заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, представників: Шепетівського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області, управління Держпраці у Хмельницькій області, дільничного ВП ГУНП у Хмельницькій області було обстежено об’єкти господарювання приватної власності, які знаходяться на території сіл: Хролин, Травлин та Судилків.

На території одного з виробничих об’єктів по виготовленню виробів із бетону у с. Судилків під час відвідування членами робочої групи були виявлені 5 неоформлених осіб, які знаходилися на робочих місцях. З роботодавцями та найманими працівниками проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин. Розповсюджено відповідні пам’ятки щодо детінізації населення. Також, роботодавцям наголошено про оперативне вирішення вказаних недоліків.

Шепетівська райдержадміністрація

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением