Від початку року Шепетівщина не отримувала жодних державних субвенцій

У першому півріччі 2019 року Хмельницька область на здійснення заходів із соціально-економічного розвитку отримала 136 субвенцій на загальну суму 31,919 млн грн. Як свідчить дослідження ОПОРИ, найбільше коштів дісталося бюджету міста Хмельницького (округ №187) та обласному бюджету.

Відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» від 23 січня 2019 р. №39-р та від 5 червня 2019 р. №365-р з Державного бюджету України в місцеві було скеровано майже 2 млрд грн, а саме 1 млрд 815 млн 657 тис. грн. Із цих грошей Хмельниччина отримала 136 субвенцій, сума яких становить 31,919 млн грн.

Найбільше коштів дісталося бюджету м. Хмельницького, що розташований у виборчому окрузі №187, а найменше – населеним пунктам у виборчому окрузі №190. При цьому в округ №193 державні субвенції у цьому році ще не надходили.

У виборчий округ №190 (народний депутат Роман Мацола) у цьому році скерували дві субвенції, загалом 800 тис. грн. Кошти отримали бюджети м. Славути (290 тис. грн на реконструкцію об’єктів шляхом впровадження систем відеоспостереження) та Понінківської селищної ОТГ (510 тис. грн на капітальний ремонт Понінківського дошкільного навчального закладу № 1 «Зірочка»). 

Ні Шепетівка, ні будь-який населений пункт Шепетівського району не отримували субвенцій взагалі.

 

Дослідження, яке з року в рік проводить ОПОРА, показує, що левова частка державних коштів витрачається на дрібні й несуттєві придбання на кшталт принтерів чи спортивного інвентаря для навчальних закладів. При цьому поза увагою залишаються насправді важливі інфраструктурні проєкти, які могли б забезпечити сталий розвиток. 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением