Середа, 05 червня 2019 17:54

Шепетівський перевізник погрожує припинити надання послуг майже по всіх маршрутах

Відповідний лист надіслав до Шепетівьскої міської ради перевізник ПрАт «Шепетівське автотранспортне підприємство 16807» Руслана Савчука. Більше того, перевезення по маршруту 6-А вже не здійснюються.

На думку перевізника, йому компенують недостатній обсяг коштів за пільгові перевезення.

"У разі не вирішення питання компенсаційних виплат за пільговий проїзд у повному обсязі, підприємство буде змушене повністю припинити перевезення пасажирів. З огляду на вказане повідомляємо, що підприємство припиняє пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування ( № 2; № 6-А; № 5; № 5-А; № 9; № 3; № 6; № 10; № 11; № 1) з 15.06.2019»."

Дата 15 липня обрана невипадково, адже за два дні до цього має відбутись чергове сесія міської ради. Руслан Савчук сподівається, що поставивши подібний ультиматут місцеві депутати підтримають його претензії.

Нагадаємо, що 1 квітня вже відбулась зустріч цього перевізника із місцевою владою та громадськими організаціями міста. Тоді розглядалось питання самовільного недопуску до користуванням транспортом пільгових верств населення Шепетівки.

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Якщо врахувати якість автобусів фізичний і психічнийстан водіїв, то давно потрібно оголосити конкурс і припинити цей шантаж і монополію одного перевізника

Ксюха
This comment was minimized by the moderator on the site

Конкурс був нещодавно, крім цього перевізника не було жодних бажаючих. І це сама велика проблема!

admin
This comment was minimized by the moderator on the site

Шановні мешканці міста в скотовозах їздить Вам не не доїло ? Хай припиняє! Повірте найдуться інші зі Славути наприклад питання лише часу ! А Депутат пісю посмокче! Хай не плаче вигідно лише техніка повинна бути відповідна! Згідно ліцензій все...

Шановні мешканці міста в скотовозах їздить Вам не не доїло ? Хай припиняє! Повірте найдуться інші зі Славути наприклад питання лише часу ! А Депутат пісю посмокче! Хай не плаче вигідно лише техніка повинна бути відповідна! Згідно ліцензій все нове а по факту скотовози! Тому не стогни назвась грибом лізь вкошик!!!!

Детальніше
myron
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода