Четвер, 06 вересня 2012 18:32

Шепетівка все ще лідирує по рівню заборгованості із заробітної плати

Головне управління статистики у Хмельницькій області прозвітувало про рівень заробітної плати та стан її виплати у області за липень 2012р.
Середня номінальна заробітна плата штатних працівників у економіці області в липні 2012р. становила 2588 грн. (по підприємствах, установах, організаціях та їхніх відокремлених підрозділах з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб), що в 2,3 раза вище встановленого прожиткового мінімуму для працездатної особи та мінімальної заробітної плати (1102 грн.), проте на 17,9% нижче, ніж у середньому по Україні.
Вище середнього рівня по області в липні 2012р. була заробітна плата працівників фінансової діяльності (4451 грн.), державного управління (3541 грн.), промисловості (3037 грн.), транспорту та зв’язку (2703 грн.). У той же час рівень заробітної плати працівників підприємств з оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, крім меблів, текстильного виробництва, виробництва одягу, хутра та виробів із хутра, виробництва шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, готельно-ресторанного господарства, рибальства та рибництва перебував у межах 46–65% від середньообласного показника.
Реальна заробітна плата (з урахуванням зміни цін на товари та послуги) порівняно з червнем 2012р. збільшилася на 1,2%, відносно липня 2011р. – на 19,5%.
Станом на 1 серпня 2012р. заборгованість із виплати заробітної плати становила 16,1 млн.грн., або 2,5% фонду оплати праці за липень 2012р. Основна частка боргу із виплати заробітної плати (66,0%) припадала на підприємства промисловості. З кожних 100 невиплачених гривень 25 заборгували своїм працівникам підприємства м.Шепетівки, 21 – м.Хмельницького, 19 – Полонського і 11 – Славутського районів. У структурі загальної суми заборгованості 61,5% боргу утворено на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом, 27,5% – на економічно активних підприємствах, решта – на економічно неактивних, тобто тих, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у 2011р. та попередніх роках. Вчасно не отримали заробітну плату 1,1 тис. працівників економічно активних підприємств, або 0,5% від загальної кількості працюючих. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 3893 грн., що в 1,5 раза більше, ніж середня заробітна плата за липень 2012р.
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Думала після виборів почнеться затримка ,а вона почалась ще у серпні.<br /> Школам затримують майже на 2 неділі ананс та зарплату,після виборів її взагалі мабуть перестануть виплачувати :sigh: <br /> Так що не спішіть її тратити :-* <br...

Думала після виборів почнеться затримка ,а вона почалась ще у серпні.<br /> Школам затримують майже на 2 неділі ананс та зарплату,після виборів її взагалі мабуть перестануть виплачувати :sigh: <br /> Так що не спішіть її тратити :-* <br /> І зарплата видається з кредитів ,грошей у бюджеті німа :cry:

Детальніше
LuK
This comment was minimized by the moderator on the site

л

Старик Хотабыч
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением