Розділ Бізнес

Фінансова піраміда Helix більше місяця не виплачує кошти вкладникам

Ось і сталось те, що ми прогнозували в наших статтях ще кілька місяців тому - фінансова піраміда Helix перестала виплачувати кошти своїм вкладником, тобто фактично ми стаємо свідками логічного краху цієї чергової шахрайської схеми.
Почалось все з того, що у вкладників забрали єдину можливість забирати свої кошти через платіжну систему Perfect Money. При цьому пообіцяли, що відтепер кошти можна буде виводити через обмінники, щоправда, як виявилось, там резервів немає. Спочатку, протягом короткого періоду, часу кошти виводились із втратами біля 30%-50%, а потім перестали виводитись взагалі.

Весь цей час вкладники сиділи тихенько і не хотіли піднімати галасу, щоб за рахунок нових наївних людей повернути хоча б частину коштів, але зараз спеціалізовані інтернет-форуми рясніють гнівними постами про аферистів із HELIX Capital Investments Ltd.

Верхівка весь цей час робить видимість бурхливої діяльності: знімає відео ролики, проводить конференції, проводить тренінги, продаж уявних акцій компанії... Словом, будь яким чином затягує час, щоб зібрати останні крихти з довірливих людей. Всі згадки про невиплати видаляються з офіційних чатів компанії, а ініціатори блокуються. Але підсумок вже відомий всім.

Тому запрошуємо ошуканих вкладників в цю тему, де ще до краху цієї піраміди, ми збирали списки всіх активних "директорів", які закликали людей в ряди Хеліксу. Адже, як показувала практика попередніх фінансових пірамід, ці аферисти зараз почнуть масово видаляти свої соціальні профілі та активність в інтернеті.
Останнє редагування 22 квітня 2016, 16:03
0
репостів
0
репостів