За січень страхувальники Шепетівщини сплатили понад 12 млн. грн. єдиного внеску

Уніфікація та зниження ставки єдиного внеску до 22 відсотків, скасування внеску, що утримувався із заробітної плати в розмірі від 2 до 6,1 відсотка, стало одним з важливих кроків, покликаних покращити умови ведення бізнесу. Результати таких новації роботодавці відчули уже в січні поточного року, адже вони дозволили заощадити чимало коштів для ведення бізнесу. Так вважають у прес-службі ДФС у Хмельницькій області.
Зниження навантаження на фонд оплати праці надає можливість роботодавцям підвищити заробітну плату для своїх працівників, вчасно та в повному обсязі сплачувати податки до бюджету.

Так, вже в січні 2016 року господарники Шепетівщини забезпечили надходження до казни 12 мільйонів 116 тисяч гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Індикативне завдання в сумі 10 мільйонів 952 тисяч гривень виконано на 110,1 відсотка.
Позитивом зниження навантаження на фонд оплати праці є можливість роботодавців збільшити оплату найманим працівникам. З іншого боку такий стабілізуючий фактор передбачає легалізацію трудової зайнятості, що в сукупності матиме позитивні наслідки для бюджетування та соціального захисту працюючих
Так інформацію підкреслив керівник Шепетівської об‘єднаної податкової інспекції Ярослав Баран.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением