Упродовж доби, 27 березня вся Хмельниччина палала через паліїв сухої трави. Не минула біда і Шепетівщину.
Через пандемію COVID-19 команда 25-ї Української антарктичної експедиції не змогла дістатися Антарктиди й змушена була повернутися в Київ увечері 20 березня 2020 року. Нагадаємо, що до складу команди полярників увійшов і шепетівчанин Максим Білоус.
Станом на дев’яту вечора 27 березня у Хмельницькому виявлено першу хвору з COVID-19, результат якої лабораторно підтверджений. Про це повідомила прес-служба Хмельницької міської ради.
У Міністерстві розвитку громад і територій обговорили з регіональною владою формування адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня у Хмельницькій області.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua