У першу суботу серпня постріли з рушниць сповістять про те, що у нашому краї відкрито сезон полювання на пернатих. Хоча це заняття сьогодні уже далеко не для пересічних любителів здобути трофей, адже ціни на амуніцію та й сам дозвіл на відстріл «кусаються». Проте мисливський азарт справжнього прихильника полювання хоча б раз має покликати у мандри на лоно природи. Та й саме мисливське свято, як писав свого часу Остап Вишня, таки варто зустріти хоч не пострілом, та все ж «при ружжі»…
Ми вже неодноразово повідомляли про випадки, коли невідомі вандали трощили смітники, які були розміщенні на території міста. І ось знову по вулиці Героїв Небесної сотні невідомі розтрощили смітник та декілька перевернули догори дригом.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua