Зламав ногу в коліному суглобі, порадьте куди звернутись що робити. Не можу ходити.

  • Vent
  • Vent аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лип. 2015 14:13 - 13 лип. 2015 14:23 #99407 від Vent
Вже півтора місяця лежу вдома, інколи цибаю на милицях зі швидкістю слимака. Після травми добрі люди завезли на травмпункт в неділю у вечері, звичайно визивали з дому лікаря і рентгенолога (рентгенологу респект! руда жінка молоденька), лікар був трохи в святковому стані (мягко кажучі) в принципі і Я був майже такий самий, якось наложили того лангетного гіпса від пальців ступні до самої задниці.
Діагноз: внутрисуставний перелом літерального мищелка велико гомілкової кості без зміщення (вибачте за непр. мову), судя по хрусту не обійшлося без розривів чи розтяжок звязок (чи як їх там).
Гіпс прийшов в негодність через 4 дні, тиждень на уколах знеболюючих без гіпса не ворушась, потім бондаж на всю довжину ноги "тутор" на місяць. Вже півтора тижня без нього. Жодного разу на узі більш не був, по причині неможливості зійти по сходах. на ногу стати не можу. уходе вбік з різкитми пекучими боялми по бокам, і шось не так в коліні, воно якбуто вверх сповзло, розгибати згибати трошки можу але болюче дуже. Кістка нібито прижилася невідомо як...
Питання до кого в нас можно звернутися і як?
Чи тре ризикувати сходити по сходам сідати в машину (можливість впасти величезна) щоб зробити того повторного ренгену якого всі вимагають? Чи може ще трохи побути у спокої?
В кого подібне шось було, то хтів би запитати що робили і т.д.
Дуже цікавить, чи довго затягуться, прижаваються звязки, щоб тримали ногу рівно і не давали уходити ій вбік внутр?
Чи потрібно робити якісь рухи, шоб розкачувати мязи?
Взагалі, шо робити?
Бо лікарь вимагає ренген і всьо.
Чи покаже Ренген звязкі?
Чи можливо узі покаже? Чи можно шось, шоб зробили на дому?
і т.д.

P.S. В ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ ЛАМАЙТЕ НОГИ (особенно В ШЕПЕТІВЦІ), СТАРАЙТЕСЯ ВПАСТИ КРАЩЕ НА БІК , НА ПЛЕЧЕ, АБО РУКУ, ЛОКОТЬ, ЇХ БИСТРІШЕ ВИЛІКУВАТИ І НБАГАТО ПРОСТІШЕ, ГОЛОВНЕ НЕ ВТРАТИТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕМІЩАТИСЯ! ЛАМАВ ВСЮ РУКУ І ПЛЕЧЕ, ЗНАЮ, ТОМУ І КАЖУ! З ПОЛЛОМАНОЮ ПРАВОЮ РУКОЮ І ГІПСОМ НА ВСЮ РУКУ І ПІВ СПИНИ - ЇЗДИВ ЗА КЕРМОМ ГРУДЕНЬ-СІЧЕНЬ МІСЯЦЬ!
а з ногою торба повна :(
БЕРЕЖІТЬСЯ!
Останнє редагування: 13 лип. 2015 14:23 ким Vent.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лип. 2015 15:48 #99412 від Symbioz
Сочувствую. Сам полтора месяца еле передвигался - нерв зажало (старость - не радость :) ).
В любом случае нужно на рентген/мрт (наверное если с коленом то лучше на томограф). Если сам не можешь добраться - нужно искать, кто поможет спуститься/отвезти/привезти, а дальше с результатами - к врачу. К какому? Однозначно к Никитину.
Спуститься/подняться - не помогу, еще нерв не совсем отпустило, а вот отвезти - всегда пожалуйста - пиши/звони)))

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 лип. 2015 15:48 #99413 від Dj Os
Фіга сє ти лупанувся, за яких обставин якщо не секрет? Я на жаль чи на щастя не знаю що тобі порадити, сам лише раз руку ламав.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
13 лип. 2015 17:26 #99422 від
тільки до нікітіна більш травматологів мабуть нема. якщо вже нема кому помогти спуститись я хоч жінка але спробую пиши.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лип. 2015 18:18 #99424 від 259051213422@odnoklassniki.com
Оскільки я зламав обидва коліна у свій час, розказую з досвіду.

Питання до кого в нас можно звернутися і як?
Всі костоломи. Шепетівська ЦРЛ це дно, з відповідними і лікарями. Але якщо полежиш у травматології, і приймеш ряд процедур - це піде тільки на користь.

Чи тре ризикувати сходити по сходам сідати в машину (можливість впасти величезна) щоб зробити того повторного ренгену якого всі вимагають? Чи може ще трохи побути у спокої?
Побудь в спокої.

Дуже цікавить, чи довго затягуться, прижаваються звязки, щоб тримали ногу рівно і не давали уходити ій вбік внутр?
Звязки за 3-4 неділі. Але до толку за пів-року. Після цього уже берегтися, бо це уже на все життя.

Чи потрібно робити якісь рухи, шоб розкачувати мязи?
Зараз - ні. Коли заживе - раджу закачати ноги нормально, в качалку на пару місяців і чисто на присідання.

Взагалі, шо робити?
Бо лікарь вимагає ренген і всьо.
Чи покаже Ренген звязкі?

Так покаже. А ще покаже чи немає у суглобі залишків хрящів, і чи вірно усе склали.

Чи можливо узі покаже? Чи можно шось, шоб зробили на дому?
Не покаже.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
13 лип. 2015 18:44 #99429 від
В мого чололовіка розрив (можливо не правильно назву )розрив менізка ,який ніколи не заживе знаходиться в коліному суставі (не в коліні а ззаду коліна),навіть не знаю як пояснити, і моя думка стоїть зробити якись знімок, ренген у нас тільки назва, можливо хоча б на першому поверсі де роддом зараз ,тільки не знаю чи вони таке роблять.До речі чоловік мабуть пів року мучився, а зараз десь трохи перенагруз болить. Йому рекомендують операцію але терпить поки терпить.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лип. 2015 19:18 #99431 від Vent

Михайло Ворончук пише: Оскільки я зламав обидва коліна у свій час, розказую з досвіду.

Дуже цікавить, чи довго затягуться, прижаваються звязки, щоб тримали ногу рівно і не давали уходити ій вбік внутр?
Звязки за 3-4 неділі. Але до толку за пів-року. Після цього уже берегтися, бо це уже на все життя.

Чи потрібно робити якісь рухи, шоб розкачувати мязи?
Зараз - ні. Коли заживе - раджу закачати ноги нормально, в качалку на пару місяців і чисто на присідання.

Взагалі, шо робити?
Бо лікарь вимагає ренген і всьо.
Чи покаже Ренген звязкі?

Так покаже. А ще покаже чи немає у суглобі залишків хрящів, і чи вірно усе склали.


1. вже 5 тижнів пройшло, при попитці стати на ногу вона згинається вбік іншої ноги, якбуто не тримає бокова звязка.

2. навіщо присідати саме в качалці? чи нема різниці де?

3. Мені нічого не складали в суглобі, хоча там все тріщало.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лип. 2015 19:23 #99432 від Vent

світ не без людей пише: тільки до нікітіна більш травматологів мабуть нема. якщо вже нема кому помогти спуститись я хоч жінка але спробую пиши.


Дякую канешно. Ви шо качаєтесь? Тут вага немаленька.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лип. 2015 20:14 #99443 від 259051213422@odnoklassniki.com
1. вже 5 тижнів пройшло, при попитці стати на ногу вона згинається вбік іншої ноги, якбуто не тримає бокова звязка.
Значить звязка порвана - тільки шити, вона не зростеться сама.
2. навіщо присідати саме в качалці? чи нема різниці де?
Це я просто з власного кажу, можна й на тренажері якомусь. Я тягав штангу, ше й на змаганнях виступав з цими колінами, вже поломаними - і нічо. Все завдяки "закачці". Треба щоб було таке собі мязове кільце навколо суглоба. Чим потужніше - тим краще.
3. Мені нічого не складали в суглобі, хоча там все тріщало.
Це вже воно буде по жизні тріщати. Там то й складати нічого - 2 меніска (це такі амортизатори в коліні, які його тримають у купі), вони рвуться, якщо не пощастить, як тобі (чув подробиці від пацанів - жесть), то ще й рвуться звязки. Тут уже без операції не обійдешся. Меніски видаляються, звязки пришиваються і живеш далі. Тільки шо в нас, шо в Хмельницькому - не раджу, бо триндець коліну зовсім прийде. Хіба що на Київ.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 лип. 2015 20:57 #99448 від LuK
рентген по любому треба.
рекомендую поїхати в Рівне, в обл. лікарню.
там непогані спеціалісти в травматологічному відділенні.
набери, розкажу детальніше
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.145 секунд
0
репостів
0
репостів