СОН

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 лип. 2008 23:26 #28263 від LuK
Відповідь від LuK у темі СОН
А мене вже достали всі сни!!!Немає такої ночі,щоб мені щось не снилось!!!Мені постійно сняться кольорові сни,багато з яких я просто не запам"ятовую.А одній дуже близькій мені людині взагалі нічого ніколи не сниться!!!Може раз в пів року.ОТ І ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ??? У віщі сни вірю!Переконалась на власному досвіді!!!Вже за багато років навчилась розшифровувати свої сни.Не раз вже переконувалась в тому,що певний сон попереджає мене про певні події!!!І я вже знаю що і до чого мені сниться!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • te3s
  • te3s аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
12 лип. 2008 21:57 #28332 від te3s
Відповідь від te3s у темі СОН
<div class='quotetop'>(Nino @ 11.7.2008, 23:26) [snapback]45759[/snapback]</div>

А мене вже достали всі сни!!!Немає такої ночі,щоб мені щось не снилось!!!Мені постійно сняться кольорові сни,багато з яких я просто не запам"ятовую.А одній дуже близькій мені людині взагалі нічого ніколи не сниться!!!Може раз в пів року.ОТ І ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ??? У віщі сни вірю!Переконалась на власному досвіді!!!Вже за багато років навчилась розшифровувати свої сни.Не раз вже переконувалась в тому,що певний сон попереджає мене про певні події!!!І я вже знаю що і до чого мені сниться!!![/b]

А як розрiзнити звичайний сон вiд вiщого? Хоча вони менi i рiдко сняться... Цю нiч приснилось: я в наручниках. В наручниках "браслети" стальнi, а ланцюг, що їх з&#39;єднує- золотий(сон кольоровий!). Це вiщий сон? Якщо так, можеш допомогти зрозумiти його?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 лип. 2008 22:33 #28334 від LuK
Відповідь від LuK у темі СОН
Не буду вводити тебе в оману.Я можу лише свої сни розшифрувати.Але можу сказати одне,то не до позбавлення волі!!!Хоча може сон означає якісь особисті проблеми .Можливо щось не виходить,що планувалось?Просто не забувай про нього,і проаналізуй події наступних днів,і тобі стане все зрозуміло!Я таким методом навчилась сама свої сни розшифровувати.Сонники-то все ерунда,скажу зразу!!!Там повний бред!!! А віщий чи не віщий?Якщо я прокинулась і сон мені чітко запам"ятався, і не виходить з голови-то то для мене віщий.Тим більше якщо при цьому сняться близькі люди,яких уже немає в живих.А якщо помню шо шось снилось,а шо саме,не помню-то то для мене пустий сон,який нічого не значить!Він і в голові не тримається!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • te3s
  • te3s аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
13 лип. 2008 08:37 #28341 від te3s
Відповідь від te3s у темі СОН
Тобто, потрiбно шукати непрямi асоцiацiї з тим, шо буде на днях? Хоча, може я б про сон уже i забув, якби про нього вчора тут не згадав.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 лип. 2008 09:39 #28564 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі СОН
<div class='quotetop'>(te3s @ 12.7.2008, 21:57) [snapback]45830[/snapback]</div>

А як розрiзнити звичайний сон вiд вiщого? Хоча вони менi i рiдко сняться... Цю нiч приснилось: я в наручниках. В наручниках "браслети" стальнi, а ланцюг, що їх з&#39;єднує- золотий(сон кольоровий!). Це вiщий сон? Якщо так, можеш допомогти зрозумiти його?[/b]

Віщий сон то той який приснився з четверга на п"ятницю, :D/ так мені казали.

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 лип. 2008 09:52 #28567 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі СОН
ооооо, сьогодні треба добренько поспати... :-

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 лип. 2008 11:59 #28580 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі СОН
Або ж не спати, щоб щось погане не приснилося:(

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
17 лип. 2008 12:17 #28581 від AxeL-V
Відповідь від AxeL-V у темі СОН
мені постійно щось сниться але рідко щось запам’ятовую, але знаю точно що сниться в основному те про що постійно думаю.

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Frans
  • Frans аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
27 лип. 2008 15:15 #29259 від Frans
Відповідь від Frans у темі СОН
не обязательно с четверга на пятницу, хотя может в этом тоже что-то есть.у меня лично не сны,а целые блокбастеры. причем каждую ночь. но они уж точно не вещие. если бы такое сбывалось, о...а вот бабушке моей часто сняться вещи, казалось бы абсолютно не связанные с реальностью, но они точно предсказывают дальнейший ход событий. есть масса примеров....так что в это я верю)

No, I dont even know your name, it doesn&#39;t matter.Your my experimental game, just human nature.It&#39;s not what good girls do. Not how they should behave. My head gets, so confused. Hard to obey!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Маша
  • Маша аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
27 лип. 2008 15:32 #29261 від Маша
Відповідь від Маша у темі СОН
Мені буває сняться досить простенькі сни, які через деякий час перетворюються в реальність! :roll: Це пояснити неможливо, чому так відбувається? Кажуть, що сон це наше інше життя, чи шось типу цього, можливо...

Если не любил - значит и не жил, и не дышал!Мужчина и женщина - вечное сражение. Любовь длится, пока нет победителя, пока один не высказался...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.198 секунд
0
репостів
0
репостів