Старі фото нашого міста

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 черв. 2008 14:40 - 04 бер. 2009 09:26 #26621 від LuK
Відповідь від LuK у темі Старі фото нашого міста
1.Готель центральний,на пустирі зараз знаходиться пам'ятники Леніну та загиблим воїнам .1945 рік
Вкладений файл:
2.Колишній палац піонерів.1937-41рр.Зараз на цьому місці спор.майданчик школи №3
Вкладений файл:
3.1918р.Будинок напроти сах.комбінату.Закраз він ще є,але без крильця(колись там була розміщена німецька комендатура))
Вкладений файл:
4.1920 р.вулиця Карла Маркса.(як йти від міліціі до хімчистки)раніш була вул.Базарна
Вкладений файл:
5.вулиця Карла Маркса.Будинки ліворуч,К.Маркса 1,3.Зараз тут 9-ти поверхівка.На фото 1917 рік.Тут був трактір ,магазин Меерзона та аптека.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 черв. 2008 14:51 #26622 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Старі фото нашого міста
круто, оце фотки так фотки :shocked: Молодець!!!остання фотка дуже схожа на техаську місцевість ...

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Saul
  • Saul аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
20 черв. 2008 14:57 #26624 від Saul
Відповідь від Saul у темі Старі фото нашого міста
фотки вобще кул! Аж не верится что наш город так поменялся :shocked:

Мне бы пару часов, 120 минут, я мог бы успеть,но секунды бегут,и я их не верну,уже меняются сутки,я опаздал, извените,нереальные пробки... © Centr

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • bear
  • bear аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
20 черв. 2008 16:29 #26629 від bear
Відповідь від bear у темі Старі фото нашого міста
Спасибо огромное за фотографии! На одной из фотографий - дом моей бабушки, правда его, как и моей бабушки уже давно нет... Не таким немного этот дом выглядел, когда я в него ребёнком заходил, хотя сомнений никаких нет, это дом, в котором моя мама выросла! Ступеньки с крыльцом то ли в войну разрушены были, то ли потом переделали вход в дом сбоку, чтобы лестница не выходила на улицу Карла Маркса. На этом месте была остановка автобуса. Дорога была булыжником выложена, как на фотографии, только потом её заасфальтировали.Кстати, именно здесь, на этом месте проходили съёмки фильма "Как закалялась сталь". Помните эпизод с побегом, где доска от стены отвалилась? Эх, молодёжь, ну откуда вам это помнить, конечно?! Эпизод этот снимался между домами справа на последней фотографии, за старым мебельным магазином, я за съёмками из окна дома напротив наблюдал...Уже довольно много лет назад, одна старушка-американка передала мне копии нескольких старых, можно сказать древних фотографий, снятых в Шепетовке. Старушка искала шепетовчан, которые могли бы рассказать о семье её мамы, уехавшей из Шепетовки ещё до революции... Качество этих фотокопий не позволяет узнать лица людей и фотографии настолько расплывчаты, что не имеет смысла их здесь размещать размещать, наверное.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 черв. 2008 17:18 #26632 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Старі фото нашого міста
Ніно просто супер!!! Дякую величезнеБір якшо на фотках видно хоч якись клаптик шепетівки то викладуй

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 черв. 2008 17:35 #26634 від AxeL-V
Відповідь від AxeL-V у темі Старі фото нашого міста
дуже вразила перша фотка , як все змінилось біля готелю...і остання ... як підмітив Ім ніби вестерн

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 черв. 2008 17:45 #26637 від
Відповідь від у темі Старі фото нашого міста
Дуже багато класних фоток. Все так змінюється... Я хоч і в Шепетівці не мешкаю, але 1 раз в місяць їжджу до своїх родичів та часто буваю на вул. К. Маркса, біля музея М.Островського і т.д. Хотілось би, щоб були точніші коментарії до фоток :-P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 черв. 2008 22:45 - 04 бер. 2009 09:40 #26649 від LuK
Відповідь від LuK у темі Старі фото нашого міста
Бір!Дійсно,якщо на фото є наше місто і коментарі,хоч які небудь,розмісти.Є люди,які займаються історією нашого міста.Вони по цих фото можуть нам розповісти багато чого цікавого!!!! Розміщаю ще пару фото 1.Це зараз К.Маркса 1 та 3.(тут зараз 9-ти поверхвка,біля старого мебельного)
Вкладений файл:
2.Це могили воїнам,загинувшим при визволенні Шепетівки.1944р.Зараз на цьому місці вічний вогонь.Будівля справа,дит.садок,який існує і зараз.
Вкладений файл:
3.А це сфотографовано будівництво нашого будинку культури. :grin: 1964-65 рік.Тільки щось Ленін не на місті,подвинули трошки
Вкладений файл:
4.ну а це у 50-60 роки наш кінотеатр.Потім він став будинком піонерів.зараз .............самі бачили!!!!!
Вкладений файл:
5.Це вже тоже раритет.Таким будинок піонерів ми вже не побачим ніколи!!!!!!!!!!
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • bear
  • bear аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
23 черв. 2008 18:05 #26894 від bear
Відповідь від bear у темі Старі фото нашого міста
Пытался найти копии фотографий, о которых упоминал, но пока безуспешно. Много лет прошло, не помню точно куда положил эти копии. Женщины-американки, которая мне их передала в надежде, что я или моя мама кого-нибудь узнаем, уже давно нет в живых. Поищу эти фотографии и выставлю, если найду.А фотографии ваши такие далёкие воспоминания навеяли... Спасибо ещё раз огромное!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 черв. 2008 21:29 #26916 від LuK
Відповідь від LuK у темі Старі фото нашого міста
Нема за що!!!По мірі можливостей,буду ще розміщувати старі фото нашого міста.Це ще не кінець.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.189 секунд
0
репостів
0
репостів